İyi uykunun sırrı IKEA’dan

Marka yeni kampanyasında kaliteli bir uykunun gündelik hayat üzerindeki iyileştirici etkisine dikkat çekmeyi hedefliyor.

16.01.2019 - 16:39 | Arzu Nilay Kocasu

İyi uykunun sırrı IKEA'dan

Sağlıklı bir yaşam için iyi uykunun önemine inanan IKEA, herkesi daha kaliteli ve kesintisiz bir uykunun sırrına vakıf olmaya davet ettiği yeni bir reklam kampanyası hazırladı.

The Sleep School Kurucu Ortağı Dr. Guy Meadows işbirliğinde hayat bulan kampanya kapsamında internet sitesinde The IKEA Sleep Hub isminde bir bölüm oluşturan ve hedef kitlesi için uykunun kişiye özel, bireysel bir deneyim olduğunu göstermeyi amaçlayan mağaza içi seminerler düzenleyen IKEA’nın Birleşik Krallık ve İrlanda’daki pazarlama faaliyetlerinden sorumlu müdürü Laurent Tiersen projeyi şu sözlerle özetliyor:

“Modern yaşamın dayattığı baskı nedeniyle uyanık olduğumuz saatlere pür dikkat odaklanıyor ancak gece çekilen iyi bir uykunun ne denli önemli olabileceğini sıklıkla es geçiyoruz. Uyku, yokluğu gündelik yaşantımızı fiziksel ve zihinsel olarak etkileyebilecek kadar temel bir gereklilik. Yeni kampanyamız Tonight is to Sleep, insanların ‘bu gece uyumaları gerektiğini’ gerçekten anlamaları için onlara iyi bir uyku çekmenin önemini göstermeyi amaçlıyor.”

Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.