MediaCat

İyilik nedir?

İYİ Parti’nin yerel seçim kampanyası yayında.

İyilik nedir?

31 Mart’ta düzenlenecek yerel seçimlere iki haftadan kısa bir süre kala İYİ Parti’nin reklam filmleri ekranlardaki yerini almaya başladı.

Partinin iyiliği işlediği filmlerinin ilkinde kamera karşısına geçen İYİ Parti Kağıthane Belediye Başkan Adayı Mehmet Aslan, solmuş çiçeklerini satmaya çalışan çiçekçi çocuğun çiçeklerin dirileceğine duyduğu inancını göz ardı etmiyor ve çiçekler de ertesi gün mucizevi bir şekilde diriliyor.

“İyilik duadır” adlı bir diğer filmdeyse kamera karşısına bu kez Kurtlar Vadisi’nde canlandırdığı Ömer Baba karakteriyle tanınan tiyatro sanatçısı Emin Olcay geçiyor.

İyilik vurgulu bir diğer filmde parti, hem kendisinin hem de toplumun içindeki iyiliğe temas ediyor.

“İYİ bir gelecek” adıyla yayınlanan ve gençlerin kamera karşısına geçtiği filmde partinin 2019 yerel seçim manifestosunda yer alan; kamu alanlarında ücretsiz internet, öğrencilere okullara gidiş-geliş saatlerinde ücretsiz ulaşım ve indirimli alışveriş gibi vaatlerine yer veriliyor.

2018 genel seçimlerinin ardından seçimlerde ikinci kez boy gösterecek olan parti, seçmene bir de kliple sesleniyor. Spotify’dan da erişilebilen “Daha Yeni Başlıyorum” şarkısına hazırlanan klipte parti, ikinci raundun başladığının haberini net bir şekilde veriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.