İyi bir uyku herkesin hakkı

Londra menşeli yatak markasından uykuya güzelleme.

20.03.2020 - 17:46 | Arzu Nilay Kocasu

Bir kişinin günlük kesintisiz uyku süresinin ortalama beş saat 36 dakika olduğu Birleşik Krallık’ta insanların yeterince iyi uyumadıklarını düşünen Eve Sleep, konuya dikkat çekmek ve deliksiz uykunun önemini hatırlatmak için Channel 4 işbirliğinde bir kampanya hazırladı.

Channel 4, E4 ve More4 kanallarının 13 Mart Dünya Uyku Günü’nde saatler 21:45’i gösterirken “gece moduna” geçtiği kampanyada, Eve Sleep’in yanı sıra Calpol, Cazoo, Listerine, AA ve Velux markalarının reklamları kehribar rengi bir filtreyle yayınlandı.

Birleşik Krallık’ta halkın uyumak için odalarına 22:00-23:00 saatlerinde çekildiği bilgisinden hareketle yayın saati için 21:45’in seçildiği bu özel reklam kuşağı sırasında reklamlar arasında daha iyi bir uyku için tüyolar paylaşan Eve Sleep; bir sonraki reklam kuşağındaysa derin uykudaki çocukların, yetişkinlerin ve bir köpeğin yer aldığı 90 saniyelik bir reklam filmi yayınladı.

Kaynak: Creative Review

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.