İsviçreli ineklerin mutluluğu parmaklarınızın ucunda

Bio Suisse'den yaratıcı bir kampanya.

16.10.2017 - 08:50 | Sencer Uçar

İsviçreli ineklerin mutluluğu parmaklarınızın ucunda

İsviçre’nin organik süt çiftliklerindeki temiz havanın, dağ manzarasının, organik yemlerin ve bakıcılarının yoğun ilgisinin tadını çıkaran ineklerin rahatı için daha fazlasını yapmak isteyen organik tarım oluşumu Bio Suisse, hem insanlara hem de ineklere fayda sağlayacak bir projeye imza atıyor.

Bio Suisse, sütleriyle insanlara mutluluk veren inekleri daha da mutlu etmek adına Luzern’de bir organik süt çiftliğine masaj düzenekleri kuruyor. Aynı zamanda Zürih kentinde bir alışveriş merkezinde kurulan otomata bağlanan bu masaj düzenekleri, otomat üzerinde bulunan butona basıldığında çalışmaya başlayarak ineklere masaj keyfi yaşatıyor.

Butona basıp otomatın ekranından ineklerin mutluluğunu seyre koyulan insanlar da Bio Suisse tarafından bir kutu süt ile ödüllendiriliyor. Masajla ineklerin kalbini çalan Bio Suisse böylelikle insanlara da sağlıklı bir hediye sunmuş oluyor.

Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.