İşverenlere “Yeni Nesil İK Sitesi”

Yenibiris.com yenilendi, aday seçme ve değerlendirme işlemleri son derece kolay hale geldi...

29.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Yenibiris.com yenilendi, aday seçme ve değerlendirme işlemleri son derece kolay hale geldi. Dünya liderlerinin teknolojik imkanlarını sunmak hedefiyle yenilenen Yenibiris.com Kurumsal, yoğun başvuruları değerlendirmekte zorlanan İK departmanları çalışanlarının işlerini kolaylaştırıyor. Yeni araçlar sayesinde kullanıcılarına, başvuruları çok daha hızlı değerlendirme ve adaylarla çok daha kolay iletişim kurma imkanı sunarak zamandan tasarruf sağlıyor.

Yeni araçlardan biri olan bilgi paneli bölümünde her firma üyelik bilgilerini, ilanlarına gelen başvuruların durumunu, istatistiki bilgilerinin grafiklerini ve mesajlarını artık tek bir sayfada görüntüleyebiliyor. İş profili ile ilan vermeyi kolaylaştıran Yenibiris.com Kurumsal’da, ilan listesine, son kullanılan ilanlara ve başvurulara da anında ulaşılabiliyor.

Yeni Aktif Değerlendirme fonksiyonu sayesinde belirlenen kriterler doğrultusunda başvurular otomatik olarak incelenip, değerlendiriliyor. 11 milyonu aşkın özgeçmiş, 61 binin üzerinde firma, 25 bine yakın ilan ve aylık 2.5 milyonu bulan ziyaretçi sayısına sahip Yenibiris.com, yenilenen Kurumsal sayfalarının altyapısıyla üye firmaların aradıkları adaylara daha kısa sürede ve daha kolay ulaşabilmelerini sağlıyor.

Yenibiris.com Genel Koordinatörü Burçak Pak Yılmaz, Yenibiris.com Kurumsal’ın yenilikleri hakkında şunları söylüyor: “İnsan kaynakları sektörü için aday seçme ve değerlendirme sürecinin kolaylığı ve hızı büyük önem taşıyor. Bu amaçla Yenibiris.com Kurumsal’ın teknolojik altyapısını yeniledik ve geliştirdik. Dünya liderlerinin teknolojik imkanlarını sunan “Yeni Nesil İK Sitesi” Yenibiris.com Kurumsal, üye firmalarına yepyeni bir kullanım deneyimi vaat ediyor. Kullanıcılarımızın bu yeniliklerden memnun kalacağına inanıyoruz.”

Bilgi Paneli: Aradığınız Her Şey Burada!
Yenibiris.com Kurumsal’da bilgi paneli bölümünde kurumun üyelik bilgileri, ilanlarına gelen başvuruların durumu, başvurulara dair istatistiki bilgilerin grafikleri ve mesajlar tek bir sayfada görüntüleniyor.

Kolayca İlan Verin, İşinizi İlan Verme Aşamasında Tamamlayın!
İlan vermeyi kolaylaştıran Yenibiris.com Kurumsal’da yenilenen ilan listesi ile son kullanılan ilanlara ve başvurulara anında ulaşılabiliyor. İlan listesinde detaylı arama yapmak başvuru sorularını sürükle-bırak yöntemi ile soru gruplarına ekleyip çıkarmak mümkün oluyor. Yayına alınacak ilanın pozisyon detaylarını içeren bir şablon olan ve sistem tarafından hazır sunulan iş profilleri ile aranılan aday için nasıl bir ilan hazırlamak gerektiğini düşünmeden hızlıca ilan verilebiliyor. Aktif değerlendirme fonksiyonu ile belirlenen kriterler doğrultusunda ilana gelen başvurular otomatik olarak inceleniyor ve değerlendiriliyor, mesaj gönderip etiketlenebiliyor.

Yeni Seçme ve Değerlendirme İle İş Yapış Tarzınızı Değiştirin!
Kullanıcılarını uzun ve karmaşık sayfalarda bir aşağı bir yukarı gezmekten kurtaran yeni seçme değerlendirme ekranı ofis yazılımlarından alışık olunan kullanım kolaylıklarını sunuyor. Esnek yapısıyla her kurumun kendi işe alım sürecine göre kullanabileceği ayrı süreç yaklaşımlarını destekliyor. Sayfalar arasında gezinildiğinde yapılan seçimler kaydediliyor ve sayfa değiştirilse bile toplu işlem yapılması sağlanıyor.

Yeni sunulan başvuru değerlendirme ekranında son kullanılan ilanlar, etiketler ve kayıtlı filtreler bir bakışta görülebiliyor. Ayrıca seçilen ilanın, etiketin veya filtreleme sonucunun özgeçmiş listesi bulunabiliyor.

Toplu mesaj özelliği ise tüm adaylara toplu ulaşımı mümkün kılıyor. İlanlara gelen başvurulara veya etiketlenen tüm adaylara durum ve uygunluk dereceleri kullanılarak aynı anda mesaj gönderilebiliyor ve mesaja cevap istenebiliyor.

Gelişmiş Kullanıcı Yetkilendirme Araçları
Yenilenen Yenibiris.com Kurumsal’da gelişmiş kullanıcı yetkilendirme araçları da sunuluyor. Firmanın İK bölümündeki her kullanıcı için istenen yetkiyi tanımlamaya imkan veren kullanıcılar fonksiyonuyla ilan yayınlama ve değerlendirme, başvuru değerlendirme ve özgeçmiş bankasında tarama konularında detaylı yetkilendirmeler tanımlanabiliyor. Böylece her bir kullanıcı için ona özel yetki verilerek daha güvenli bir çalışma ortamı sunuluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.