MediaCat

iStockphoto yönlendirme programını açıkladı

iStockphoto, bugün, katılımcıları, oluşturdukları müşterilerin tüm ilk satın alımlarında 20 dolar, 20 kredi ya da yüzde 20 komisyonla ödüllendirdiği agresif yeni yönlendirme programını açıkladı.

iStockphoto yönlendirme programını açıkladı

iStockphoto, bugün, katılımcıları, oluşturdukları müşterilerin tüm ilk satın alımlarında 20 dolar, 20 kredi ya da yüzde 20 komisyonla ödüllendirdiği agresif yeni yönlendirme programını açıkladı.  Yeni yönlendirilen iStock müşterileri de yalnızca hesap açtıkları için 10 ücretsiz krediyle ödüllendiriliyor.

Yönlendirmeler e-posta, bağlantılar ya da blog ve web sitelerine kolaylıkla eklenebilen ya da reklamlarla başlatılabiliyor. Potansiyel bir müşteri bir bağlantıya, e-postaya ya da reklama tıklayıp 30 gün içerisinde alım gerçekleştirdiğinde, onu yönlendiren iStock üyesine kredi veriliyor. Program tüm iStockphoto üyelerine açık.

iStock çeşitli tak-kullan e-posta şablonları ve reklamlar sağlıyor, katılımcıların kendi reklamlarını ya da e-postalarını yaratması da mümkün. Katılımcılar programı her iStock imajının altında bulunan Facebook, Twitter ve Linkedin bağlantılarıyla da tanıtabilir. Bir katılımcı her imaj paylaştığında, yönlendirme kodu otomatik olarak ekleniyor. Paylaşım yeni bir satışla sonuçlanırsa, ödeme yapılıyor.

Programın tüm ayrıntılarını öğrenmek ya da kaydolmak için şu adresi ziyaret edebilirsiniz:
http://www.istockphoto.com/participate/referral-program/info

 

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.