İşTcell ve LOGO’dan büyük işbirliği

Turkcell’in iş dünyasına açılan kapısı İşTcell ve Türkiye uygulama yazılımları pazar lideri olan LOGO...

12.11.2010 - 00:00 | MediaCat

Turkcell’in iş dünyasına açılan kapısı İşTcell ve Türkiye uygulama yazılımları pazar lideri olan LOGO, kurumsal müşterilerin hayatını kolaylaştıracak bir işbirliğine imza attı.

İşTcell – LOGO işbirliği çerçevesinde ilk etapta İşTcell’in  Online Turkcell Fatura Aktarım, Mobil İmza, SMS ile Onay, Mobil Bilgi / Anket, Mobil Eğitim, Ekip Mobil, Toplu Mesajlaşma çözümleri LOGO’nun Eylü ayında pazara sunduğu Go Plus, Tiger Plus ve Tiger Enterprise ürünlerine entegre edildi. Böylece yeni ürün alan ya da yeni ürünlere geçen LOGO kullanıcılarının, hayatı kolaylaştıran İşTcell uygulamalarına LOGO ürünleri içerisinden tek tıkla ulaşıp, diledikleri an kullanabilmeleri / raporlayabilmeleri sağlandı. LOGO kullanıcıları ürün panelindeki İşTcell ikonuna tıklayıp, başvuru formunu doldurak İşTcell çözümlerinden yararlanabilecek.

İşTcell ile LOGO arasındaki işbirliği bununla da sınırlı kalmıyor. İşteKazan Programı sayesinde İşTcell’li şirketler Türkiye’nin en çok tercih edilen KOBİ yazılımına yüzde 20 özel indirimle sahip olabiliyor.