İşTcell’den şirketlere yüzde 15 tasarruf imkânı

Turkcell’in iş dünyasına açılan kapısı İşTcell, Türkiye’nin önde gelen 16 firmasına ait 22 markada yüzde 50’lere varan indirim ve ortalama yüzde 15 tasarruf sağlayan...

09.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Turkcell’in iş dünyasına açılan kapısı İşTcell, Türkiye’nin önde gelen 16 firmasına ait 22 markada yüzde 50’lere varan indirim ve ortalama yüzde 15 tasarruf sağlayan İşteKazan Programı’nın detaylarını ve yeni kurumsal tarife yapısını kamuoyu ile paylaştı.

Basın toplantısında konuşma yapan Turkcell Kurumsal Müşteriler Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, ihtiyaca uygun tarifeler, kaliteli ve yaygın hizmet ve verimliliği artıran sektörel çözümler sunan İşTcell ile kurumsal müşterilere bugüne kadar 61 milyon TL’lik avantaj sağladıklarını söyledi.

İşteKazan Programı ile İşTcell’li şirketlere mobil iletişim dışı faydalar sağlayan yenilenmiş ve zenginleştirilmiş bir avantajlar ekosistemi sunduklarını belirten Emre Sayın şunları kaydetti:

 “Turkcell’li olmanın ayrıcalıkları mobil iletişimle sınırlı değil. Sıfırdan iş kuran, büyük düşünen ve işletmesini büyütmek isteyen müşterilerimize özel avantajlar ve fırsatlar sunarak, her alanda fayda sağlamayı hedefliyoruz. Bugün sizlere tanıttığımız İşteKazan Programı ile şirketler birçok maliyet kaleminde yüzde 50’lere varan indirim sayesinde ortalama yüzde 15 tasarruf sağlıyor. İşteKazan’ın yanı sıra kurumsal müşterilerimize sunduğumuz tarifeleri de “hesabını bilen” 6 basit pakette topladık. “İşTcell’in Gücü İşletmenizin Gücü” diyerek 300 binin üzerindeki kurumsal müşterimize sunduğumuz avantajlarla rekabette fark yaratmalarını sağlıyoruz.”

İşte Kazan’la 22 markada %50’lere varan tasarruf

Kurumsal hattı olan tüm İşTcell’li şirketlerin ücretsiz yararlanabildiği İşteKazan Programı, 22 markada; gıda, akaryakıt, kargo, ofis malzemeleri, sigorta, finans, güvenlik, ulaşım, yazılım, donanım, toplantı, otel, eğitim, reklam, internet, teknoloji harcamalarında yüzde 50’lere varan indirim imkânı sunuyor. Bu sayede İşTcell’li şirketler ortalama yüzde 15 tasarruf sağlayacak.

İşTcell şirketlerin öncelikli ihtiyaçları dikkate alarak, sektörlerinde en önde gelen 16 firma, 22 marka ile anlaşma yaptı. İşTcell’lilere indirimli satın alma imkânı sunan markalar şunlar:
Aviva Sigorta, Conrad, Danone Hayat Su, Digiturk, Garanti, Google, G4S, Hilton, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Logo Yazılım, Macrocenter, Microsoft, Migros, Migros Sanal Market, Petrol Ofisi, Superonline, Tansaş, Teknosa, Ulusoy, Yurtiçi Kargo.

İşTcell’den hesabını bilen 6 yeni tarife

İşTcell “İşteKazan”la sunduğu avantajların yanı sıra tüm tarifleri basitleştirerek 6 pakette topladı. İşTcell müşterilerinin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yeni kurumsal tarifeler şöyle:

Star Plus Paketi ile yurtiçi tüm iletişim ihtiyaçları için tek çözüm: 119 TL ödeyen İşTcell’liler şirket içi 5000, Turkcell’lilerle 5000, her yöne 1000 dakika konuşabiliyor. 4GB’lık internet paketi ve 1000 SMS de pakete dâhil.

Star Paket ile dakika hesabı yapmadan her yöne konuşma avantajı: 79 TL karşılığında abone olunabilen Star Paket 5000 dakika şirket içi, 5000 dakika Turkcell’lilerle, 1000 dakika da her yöne konuşma imkânı sağlıyor.

Avantaj Paket’i ile Turkcell ağırlıklı her yöne konuşma avantajı: 60 TL’lik Avantaj Paketi’nde şirket içi 1000, Turkcell’lilerle 1000, her yöne 100 dakika konuşmak mümkün.

Eko Paket ile hesabınıza göre herkesle konuşun:  39 TL ve şirket içi 500, sabit hatlarla 500 ve GSM hatlarıyla 300 dakikalık konuşma içeriyor.

Ofis Paketi ile sabit hatları cepten arama zamanı: 19 TL’ye, şirket içi 3000, sabit hatlarla 1000 dakika konuşulabiliyor ve her yöne dakikası 22,5 Krş’tan arama yapılabiliyor.

Şirketiçi 3000 ile şirket içi konuşma avantajı: Sadece 14 TL’ye şirket içi 3000 dakika konuşulabiliyor. Turkcell’liler, dakikası 25,5, sabit hatlar 49, diğer operatörler de 64 kuruştan aranabiliyor.

Şirketlere özel sınırsız internet paketi
İşTcell, şirketler için avantajlı Mobil Ofis paketleri de sunuyor. Limitsiz internet kullanımını tercih eden şirketler 6 aylık paket için 89, 7-24 aylık paket için 99 TL ödeyerek bu imkâna sahip oluyor. Paket aşımı olmayan Mobil Ofis paketinde 15 GB’den sonra bağlantı hızı 128 kbps’ye iniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.