İstanbul’u istanbul.com’dan takip edin

İki yakaya omuzlarını yaslamış öylece duran İstanbul'un her iki yakasında neler olup bitiyor dersiniz?...

14.05.2009 - 10:51 | MediaCat

İki yakaya omuzlarını yaslamış öylece duran İstanbul’un her iki yakasında neler olup bitiyor dersiniz? Ayda ortalama 4 milyon sayfa ziyareti ve aynı anda binin üzerinde etkinlik haberi ile siz ‘Ne yapalım?’ diye düşünürken, 400 bin şanslı İstanbullu en yeni etkinlikleri anında www.istanbul.com’dan alıyor.

Havalar ısınıyor, yaz planları yapılıyor, takvim üstüne etkinlik tarihleri not alınıyor. Her gün bir başka faaliyetin yapıldığı, yeni bir organizasyon haberinin olduğu bugünlerde sizi mutlu edecek bir plan için adresinizi belirleyin. Her sene olduğu gibi bu sene de şehirde olup biten her şeyden haberdar eden ilk ve tek rehberiniz, www.istanbul.com olacak! Asla uyumayan ve yorulmayan şehr-i İstanbul’da, her gün 50 yeni etkinlik haberi ile www.istanbul.com, en son organizasyon ve aktivite haberleri ile İstanbul’u doyasıya yaşatıyor.

Dünyanın en güçlü şehir portallarından biri olan www.istanbul.com’a kültür-sanattan alışverişe, geziden eğlence mekânlarına kadar her gün yüzlerce haber giriliyor. En güncel, en gündemdeki binden fazla İstanbul için etkinlik haberinin aynı anda yer aldığı sitede, özgürlüğün şehri İstanbul’un bilinmeyen yönlerini de keşfetmek mümkün. Aylık ortalama 4 milyon sayfa ziyareti ve 380 bin tekil ziyaretçi alan www.istanbul.com ile bir açık hava konseri ya da tiyatro hakkında bilgi almak için saatlerce araştırmaya gerek kalmıyor. www.istanbul.com adresine girdiğinizde ‘etkinlikler’ bölümünden ya da ‘bugün’ ve ‘hafta sonu’ etkinliklerinin yer aldığı linklerden nerede, hangi etkinliklerin yer aldığını öğrenebiliyorsunuz.

İstanbullulara ve İstanbulseverlere keyifli bir şehir rotası çizen www.istanbul.com, yenilenen içeriği, görselleri ve konu başlıklarıyla 400 bin kayıtlı kullanıcıya şehrin sanal kapılarını açıyor. Tepeden tırnağa yenilenen sitede etkinlik haberlerine ayrıntılı bir şekilde yer veriliyor. www.istanbul.com, İstanbul hakkında farklı ilgi alanlarına yönelik zengin bir içerikle ön plana çıkıyor. Yenilenen site, sade ve modern tasarımıyla olduğu kadar kullanıcı dostu menüleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Birçok farklı konuda zengin bir içerikle hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlanan www.istanbul.com, alışveriş, eğlence, yeme-içme, sinema ve kültür-sanat bölümleri ile İstanbul’u doya doya yaşamak isteyen herkesin ilk adresi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.