MediaCat

İstanbul reklamları Avrupa caddelerinde

İstanbul 2010 Ajansı, yurtdışı reklam kampanyası kapsamında, Paris’ten sonra Londra, Madrid, Berlin, Frankfurt, Brüksel, Venedik ve Roma’da açık hava reklamları ile…

İstanbul reklamları Avrupa caddelerinde

İstanbul 2010 Ajansı, yurtdışı reklam kampanyası kapsamında, Paris’ten sonra Londra, Madrid, Berlin, Frankfurt, Brüksel, Venedik ve Roma’da açık hava reklamları ile Avrupalılar’ın, 2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul ile buluşmaya başladığını bildirdi.

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı’ndan yapılan yazılı açıklamada, reklam kampanyasında İstanbul’a “Dünya’nın en ilham veren şehri” tanımlamasının atfedildiği belirtilerek, “Şehrin eşsiz güzelliklerinden olan tarihi yarımadanın etkileyici siluetinin yer aldığı bir fotoğrafla, İstanbul’un tarihin her döneminde olduğu gibi bugün de gerçek bir ilham şehri olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor” ifadeleri kullanıldı.

Tarihi yarımada silueti Paris, Londra havalimanlarına girdi

Kampanyanın Avrupalılarla buluştuğu noktalar arasında dünyaca ünlü Venedik San Marco Meydanı gibi meydanların olduğu duyurulan açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

 “Londra’daki Cromwell Caddesi gibi prestijli caddelerin yanı sıra uluslar arası havalimanlarının en önemlileri arasında yer alan Londra Heathrow, Paris Charles de Gaulle, Frankfurt Havaalanı ve ayrıca Paris’in en önemli garı olan Gard du Nord gibi uluslararası trafiğe sahip noktalar yer alıyor. İstanbul kampanya kapsamında, Avrupa’nın nabzının attığı bu noktalarda 3 ay ile 1 yıl arası değişen sürelerde ilhamını Avrupalılara yansıtacak.”

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı’nın yurtiçi ve yurtdışında kullanacağı reklam kampanyalarının, Aralık’da düzenlenecek bir toplantıda tüm detayları ile kamuoyuna da tanıtılacağı duyuruldu.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.