İstanbul Modern’in iletişim sponsoru Turkcell oldu

Turkcell, kültür-sanat alanında verdiği desteklere bir yenisini ekleyerek, çağdaş ve modern sanat müzesi İstanbul Modern’in iletişim ve teknoloji sponsorluğunu üstlendi

13.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Turkcell, kurumsal sosyal sorumluluk vizyonu doğrultusunda kültür-sanat alanında verdiği destekleri sürdürüyor. Turkcell, Türkiye’nin ilk çağdaş ve modern sanat müzesi “İstanbul Modern”in iletişim ve teknoloji sponsoru oldu.

İki kurum arasındaki iş birliği sayesinde Turkcell’in sahip olduğu iletişim ve teknolojideki bilgi deneyiminin İstanbul Modern’e yansıtılması da amaçlanıyor. Turkcell mobil iletişimdeki en son teknolojileri kullanarak, İstanbul Modern’in faaliyetlerinin geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacak, İstanbul Modern’e özel çözüm ve uygulamalar ile sanatseverlerin hayatını kolaylaştıracak.

Turkcell ve İstanbul Modern arasında yaratılacak ortak sinerji ile sosyal medyada daha geniş kitlelere ulaşmak için sosyal medya yarışmaları ve etkinlikleri düzenlenecek. Ortak konser, konferans ve söyleşiler gerçekleştirilecek.