İstanbul Gençlik Festivali için geri sayım başladı

Türk Telekom'un ana sponsoru olduğu İGF bu yıl 2-6 Mayıs tarihleri arasında düzenleniyor.

24.04.2018 - 13:33 | MediaCat

İstanbul Gençlik Festivali için geri sayım başladı

Türk Telekom ana sponsorluğunda bu yıl ikincisi düzenlenen İstanbul Gençlik Festivali (İGF), gençlerle 2-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde buluşmaya hazırlanıyor.

Beş gün boyunca devam edecek olan festivalde gençleri; konserler, eğlence, kültür-sanat, bilim, teknoloji, söyleşiler, spor, sosyal sorumluluk, turnuva, e-oyunlar ve daha birçok alanda onlarca etkinlik bekliyor. Festivalde robotik atölyelerde teknolojik deneyimlerin yaşanmasının yanı sıra, gezici dijital sergisi de gezilebilecek.

Murat Boz, Sufle, Gökhan Sanlıman, Fatma Turgut, Oğuzhan Koç, Teoman, Jabbar, Imera, Manuş Baba, Gripin, Evrencan Gündüz, Oğuzhan Uğur, Cem Belevi ve Berkay’ın Türk Telekom Muud sahnesinde konser verecekleri festivalin söyleşi sahnesinde ise alanında uzman konuşmacılar gençlerle buluşacak. Tambu alanında yer alan karakterleri kullanarak kendi öykülerini anlatabilecek olan gençler, Türk Telekom’un oyun platformu Playstore ile de dijital oyun dünyasının sevilen oyunlarıyla buluşacak.

Festivalin, gençleri 2-6 Mayıs tarihlerinde Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne davet eden reklam filmi ise şöyle:

Festival biletlerine İstanbulgenclikfestivali.com/bilet-al adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.