İstanbul Cup Whirlpool’la şenlenecek

Whirlpool'un sponsorluğunda bu yıl 5. kez düzenlenen ve dünyanın önde gelen kadın tenisçilerinin yarışacağı...

22.07.2009 - 11:08 | MediaCat

Whirlpool’un sponsorluğunda bu yıl 5. kez düzenlenen ve dünyanın önde gelen kadın tenisçilerinin yarışacağı Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup 2009, 27 Temmuz–2 Ağustos tarihleri arasında Maslak Enka Arena’da gerçekleştirilecek. Whirlpool, turnuva kapsamında dünyaca ünlü tenisçilerin katılacağı etkinliklerle tenisseverlere eğlenceli anlar yaşatırken sürpriz ödüller de dağıtacak.

Dünyanın bir numaralı beyaz eşya markası Whirlpool’un co-sponsorluğunu üstlendiği İstanbul Cup 2009 kapsamında 28 Temmuz Salı günü düzenlenecek etkinlikte, yıldız tenisçilerin kıyafetleri, giysilerdeki kötü kokuları yalnızca 10 dakikada gideren Whirlpool Aqua Steam çamaşır makinesinde temizlenecek. Çarşamba saat 18.00–19.00 arasında da WTA’nın yıldız raketleri, tenisseverlere Whirlpool fırınında pişirdiği özel ikramları sunacak. Turnuva boyunca düzenlenecek ‘top atma’ oyununda ise tenisseverler, tenis toplarını raketle Whirlpool çamaşır makinesinin içine atmaya çalışacaklar. 5 toptan 3’ünü isabet ettiren yarışmacılar, sürpriz armağanlar kazanacak.

Turnuva süresince düzenlenecek ‘maç topu’ aktivitesiyle de günün kazanan tenisçisinin tribüne atacağı Whirlpool topunu yakalayan izleyiciler, Whirlpool marka mikrodalga fırınlarla ödüllendirilecek.

Öte yandan İstanbul Cup’ta 30 Temmuz’dan itibaren her gün Whirlpool Mutfak Sanatları Akademisi’nin (WMSA) ünlü şeflerinin hazırlayacağı lezzetli yiyecek ve içecekler tenisseverlere ikram edilecek. Ayrıca dileyen seyirciler yıldız tenisçiler ile fotoğraf çektirme imkânı bulacak.

Topu bulan, maça gidiyor

Whirlpool, WTA Tour etkinliklerini sanal ortama da taşıyor. www.whirlpool.com.tr adresindeki ‘Top Nerede’ oyununu oynayan 185 tenissever İstanbul Cup bileti kazanacak. ‘Top Nerede?’ oyununda en yüksek skorları elde edenler, turnuvanın final, yarı final, çeyrek final ve eleme maçlarını tribünden izleme şansı bulacaklar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.