@istanbul.com ve Gmail kullanıcılarına özel bir hizmet: “Etkinlik İstanbul Takvimi”

istanbul.com, İstanbul’un nabzını tutan tüm etkinliklerin yer aldığı Google Calendar (takvim) uygulamasını hayata geçirdi

19.12.2007 - 11:44 | MediaCat

istanbul.com, İstanbul’un nabzını tutan tüm etkinliklerin yer aldığı
Google Calendar (takvim) uygulamasını hayata geçirdi ve Gmail altyapısına sahip @istanbul.com ile tüm Gmail kullanıcılarının hizmetine sundu:
“Etkinlik İstanbul Takvimi”.

İstanbul’un dünyaya açılan kapısı istanbul.com, Gmail altyapısına sahip @istanbul.com uzantılı e-posta hesapları ile tüm Gmail kullanıcıları için Google Calendar (takvim) uygulamasını hizmete sundu: “Etkinlik İstanbul Takvimi”.

@istanbul.com sahiplerinin e-posta hesaplarına otomatik yüklenen bu özel takvim aracılığıyla İstanbul’da gerçekleştirilen etkinlikleri günlük olarak takip etmek mümkün. “Etkinlik İstanbul”un bir diğer önemli özelliği ise bu takvimden @istanbul.com e-posta kullanıcılarının yanı sıra tüm Gmail kullanıcılarının da yararlanabilmesi. Takvimi kullanmak isteyen Gmail kullanıcılarının ‘takvim arama’ alanına ‘Etkinlik İstanbul’ yazmaları ve arama sonuçlarında çıkan ‘Etkinlik İstanbul Takvimi’ni yüklemeleri yeterli.

Kültür-sanattan, atölye çalışmalarına, konferanslardan parti ve konserlere kadar, İstanbul’da gerçekleştirilen tüm etkinliklerin yer aldığı Etkinlik İstanbul Takvimi sayesinde İstanbullular sosyal yaşamlarını organize etme imkânına sahip oluyor. Takvim kullanıcıları aynı zamanda ‘etkinlik hatırlatma’ modülü ile katılmayı planladıkları etkinliğin istedikleri zaman hatırlatılması, arkadaşlarını istedikleri etkinliğe ‘davet etme’ gibi özelliklerden de yararlanma fırsatı bulunuyor.

istanbul.com Genel Müdürü Canan Erdoğan, “Eylül ayında İstanbul.com ve Google işbirliğini duyurduğumuz toplantımızda, istanbul.com kullanıcılarını yeni Google uygulamalarının beklediğini söylemiştik. Aradan geçen oldukça kısa zamanda Google Calendar™ uygulamasını hayata geçirdik. Bu uygulamaları önümüzdeki günlerde Google Maps™ ve YouTube gibi diğer Google modülleri izleyecek” diye konuştu.

1996 yılından bu yana, İstanbul’u tüm yönleriyle kapsamlı bir şekilde tanıtan ve İstanbullular’ın İstanbul’u tüm renkleriyle yaşamasını sağlayan istanbul.com, yeme-içmeden alışverişe, eğlence ve sanattan tarihi-kültürel zenginliklere kadar çok geniş bir yelpazede hizmet veriyor.

istanbul.com’un İngilizce yüzünde, İstanbul’un otelleri, restoranları, tarihi ve kültürel zenginlikleri tüm yönleriyle aktarılırken, aynı zamanda çok renkli sosyal yaşantısı da günlük olarak ziyaretçilerin bilgilerine sunuluyor. istanbul.com‘un Türkçe yüzü ise İstanbul tutkunlarının İstanbul’un zengin metropol kültürünü en iyi şekilde yaşamalarını sağlıyor. Bu doğrultuda da kullanıcılar, bir yandan sinema, müzik, kültür-sanat ve iş dünyasına ilişkin İstanbul’daki tüm etkinlikleri ayrıntılı olarak takip edebildikleri gibi, tematik kanallar aracılığıyla İstanbul’daki yaşamın farklı yönlerini tanıma ve yaşama fırsatı elde edilebiliyor. istanbul.com, bugün 200 bine yakın üye sayısıyla, her gün güncellenen farklı içerikleri ve sürekli geliştirilen fonksiyonlarıyla İstanbul’un nabzını tutuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.