İstanbul 2010 konkurunda ‘yoğunluk’ nedeniyle erteleme

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı, Ocak ayının sonunda açtığı ve devam eden iletişim ihalesi hakkında bir açıklama yaptı.

21.02.2009 - 18:37 | MediaCat

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı, Ocak ayının sonunda açtığı ve devam eden iletişim ihalesi hakkında bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada başvuran ajanslara ilişkin ön yeterlilik sonuçlarının yoğun başvuru nedeniyle daha önce duyurulan tarihten sonraki bir zamanda açıklanacağı belirtiliyor. Açıklamanın tam metni şöyle…

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı olarak 30 Ocak Cuma günü, kurumsal internet sitemiz ve ulusal medya kuruluşlarına servis ettiğimiz basın bülteni aracılığıyla 2009-2010 yılları Yurtiçi-Yurtdışı tanıtım için “Yaratıcı Çalışma ve Kampanya Planlama, Yurtiçi ve Yurtdışı Medya Satın alma, Açık Hava Mecra Satın alma, Web Sitesi Tasarımı ve İşletimi, Basın-Halkla İlişkiler ve Etkinlik Yönetimi” hizmetlerini alacağımız ajansları belirlemek üzere ihale açtığımızı kamuoyuna duyurmuştuk.

Duyurunun yapıldığı tarihten başlamak üzere İhale Komisyonu 16 Şubat Pazartesi saat 14:00’e kadar ön yeterlilik değerlendirmesi yapmak üzere ihale başvurularını toplamıştır.

Firmaların başvuru dosyaları İhale Komisyonu tarafından titizlikle incelenmektedir. Ancak çok sayıda firmanın başvuru yapmış olması nedeniyle ön yeterlilik başvuru değerlendirmesi tamamlanamamıştır.
Konuyla ilgili olarak önümüzdeki günlerde kurumsal internet sitemiz ve ulusal yayınlar aracılığıyla kamuoyuna bilgilendirme yapılacaktır.

Saygılarımızla,
İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.