MediaCat

İstanbul’u inekler basacak

Daha önce Paris, New York, Monako, Moskova, Sidney, Tokyo, Londra gibi büyük şehirlerde düzenlenen Cow Parade (İnek Yürüyüşü),

İstanbul’u inekler basacak

Daha önce Paris, New York, Monako, Moskova, Sidney, Tokyo, Londra gibi büyük şehirlerde düzenlenen Cow Parade (İnek Yürüyüşü), 1 Ağustos – 31 Ekim 2007 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek.

Dünyanın en büyük açık hava sanat gösterisi olan Cow Parade (İnek Yürüyüşü) kapsamında, yaklaşık 150’ye yakın farklı şekil ve desenlerle dekore edilen sevimli inekler, Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu, Sultanahmet gibi İstanbul’un önemli merkezlerinin halka açık alanlarında ve Kanyon, Akmerkez, Profilo, Metrocity, Cevahir, Reasürans çarşısı gibi alışveriş merkezlerin de yer alacak. Yapılacak müzayede ve satış gelirleri Sokak Çocukları Rehabilitasyon Derneği, AÇEV ve TEMA’ya bağışlanacak.

Sergiden sonra yapılacak olan, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Sanatçı Günseli Kato’nun bulunacağı müzayededen elde edilecek satış gelirleri Sokak Çocukları Rehabilitasyon Derneği, AÇEV ve TEMA’ya bağışlanacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.