İşle eğlenceyi karıştırmak isteyenlere suisebak.com

XING hiçbir yerde duyulmamış 4 keyifli iş ilanıyla ekonomik kriz ve işsizlik ortamında beklenmedik iş teklifleri sunuyor...

11.08.2009 - 11:16 | MediaCat

XING hiçbir yerde duyulmamış 4 keyifli iş ilanıyla ekonomik kriz ve işsizlik ortamında beklenmedik iş teklifleri sunuyor. Sadece okurken bile gülümseterek moral verecek olan iş fırsatları arasına masaj müfettişliği, yeme içme gurusu, moda deneyicisi ve tatil köyü örnek müşterisi olmak yer alıyor!

8 milyonu aşkın üyesiyle sosyal iş ağları arasında hızlı büyümesiyle dikkat çeken Avrupa’nın lider iş ağı XING (www.xing.com), “Şu İşe Bak” kampanyası ve http://www.suisebak.com adlı sitesinde yer alan çalışan ya da çalışmayan neredeyse herkesi imrendirecek birbirinden keyifli dört iş ilanıyla bir ilke daha imza atıyor.

Bu rüya gibi iş ilanlarından birincisi Masaj Müfettişliği. İşin tarifi ise 1 gün boyunca Sağlıklı Yaşam Merkezi The LifeCo’da kişiye özel olarak hazırlanacak masaj çeşitlerini denemek, hangi masajın ve masörün daha iyi olduğunu belirlemek. Bu işi alanlar, kişiye özel hazırlanan programlara göre masaj deneyimini yaşarken bütün yorgunluğunu üzerinden atma fırsatı da bulacak.

İnsanların özel ilgi alanlarına göre iş imkanı sunan suisebak.com’da teklif edilen ikinci iş ise İstanbul’un önemli restoran zincirlerinden biri olan Midpoint’te “Yeme İçme Gurusu” olarak görev yapmak. Yeme İçme Gurusu, Midpoint’in İstanbul’daki restoranlarını ziyaret ederek yemek ve içki tadımı yapacak ve sonra da kolay ve hızla yaratabileceği bir blog (günce) tutarak deneyimlerini yayınlayacak.

Bir diğer iş fırsatında ise moda ve güzel giyinmekle daha çok ilgilenenler suisebak.com üzerindeki “Moda Deneyicisi” işine başvurabiliyor. Kalite ve tasarımın birleştiği ünlü İngiliz mağazacılık zinciri Debenhams’ın Sonbahar – Kış 2009 sezonundaki ürünleri herkesten önce deneme fırsatıyla gelen bu işte işi alan şanslının yapması gereken Debenhams mağazasını gezmek, modanın son trendleri konusunda bilgi almak ve deneyimlerini bir blog sayfasında yayınlamak.

İlginç ve zevkli iş teklifleri bunlarla da bitmiyor. Yukarıdaki üç işin dışında adeta tatil niteliğinde bir iş daha var: “Tatil Köyü Örnek Müşterisi”. Güzel bir tatili iş olarak yapmak isteyen adaylar 4 gün 5 gece boyunca Wow Hotels Kremlin Palace’da herşey dahil bir konseptle mekanın aktivitelerinden faydalanarak, güleryüz ve memnuniyet ile diğer otel müşterilerine örnek olmak üzere bu işe başvurabiliyorlar.

XING’e yeni üye olanlar, profesyonellere yönelik iş ağı alanında Avrupa lideri olan XING’in yayına aldığı “suisebak.com” platformu sayesinde birbirinden ilginç ve yapması keyifli işlerde çalışabilme şansını yakalayabiliyor. Bu dört işten kendisine en uygun gelenine başvurmak isteyenlerin tek yapması gereken ise başvuru formunu doldurarak “Neden ben olmalıyım” sorusunun cevabını yazmak oluyor.

Rüya gibi görünen ancak hepsi gerçek ve sahiplerini bekleyen bu dört işten birine başvurmak isteyenler www.suisebak.com adresini kullanabiliyorlar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.