İSF vitrin tasarım yarışması başlıyor

İstanbul Shopping Fest’in etkinliklerinden biri olan Vitrin Tasarım Yarışması festivalle birlikte başlıyor

07.03.2011 - 00:00 | MediaCat

İstanbul Shopping Fest’in etkinliklerinden biri olan Vitrin Tasarım Yarışması festivalle birlikte başlıyor. İstanbul’un en önemli lokasyonlarında yer alacak vitrinler, kenti ve kentin dışarıya açılacak yüzü  İstanbul Shopping Fest’i anlatacak. SMS yoluyla belirlenecek en iyi üç tasarımın ödüllendirileceği yarışmada, oy veren tüketiciler arasından yapılacak çekilişle belirlenecek bir kişi de Sinpaş’tan bir daire kazanacak.

Perakende sektöründeki 150 kurumsal markanın aynı çatı altında güç birliği yaptığı Birleşmiş Markalar Derneği tarafından 2003 yılından bu yana düzenlenen Yılbaşı Konsept Tasarım Yarışması, 2011 yılından itibaren, 40 gün boyunca alışverişi festivale çevirecek olan “İstanbul Shopping Fest” kapsamında Vitrin Tasarım Yarışması adı altında düzenlenecek. “İstanbul” temalı olarak gerçekleşecek yarışma kapsamında, İstanbul’un çeşitli cadde ve meydanlarında kurulacak ve bir bedel karşılığı markaların kullanımına sunulacak dev vitrinlerde İstanbul temalı tasarımlar yarışacak. Bu kapsamda dünyaca ünlü Türk tasarımcı Hakan Yıldırım Kanyon’da sergilenmek üzere festivali anlatan bir vitrin tasarladı.

İstanbul’u bir sanat eserine dönüştürmeyi hedefleyen vitrinleri kiralayarak, kendi markalarına ait ürünlerle tasarlayacak olan perakendeciler, dilerlerse 18 Mart – 26 Nisan 2011 tarihlerini kapsayan İstanbul Shopping Fest dönemi boyunca vitrin tasarımlarını da yenileyebilecekler.

Çekiliş sonuçları festival bittikten 15 gün sonra İSF web sitesinde ve sosyal medyada duyurulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.