MediaCat

İş Bankası çocuklara kazandırıyor

İş Bankası, 21 Şubat’ta yayına başlayan yenilikçi ve özgün interaktif

İş Bankası çocuklara kazandırıyor

İş Bankası, 21 Şubat’ta yayına başlayan yenilikçi ve özgün interaktif internet sitesi ‘Çocuklarımız ve Hayallerimiz’le anne-babalara hem çocuklarının en sevimli maceralarını ve hayallerini isbank.com.tr’de yayınlama imkânı sunuyor hem de yapılan oylamada en çok oy alan başarılı videoları Kumbara Fonu Katılım Sertifikası ile ödüllendiriyor. Her yükleme ve oylama dönemi sonunda belirlenen kategori birincilerinin videolarından hazırlanan “Kumbara Fonu” tanıtım filmleri de yine sitede izlenebiliyor.

Bugüne kadar yarışmaya katılmamış anne-babalar için son iki hafta kaldı. 25 Nisan 2007 tarihinden itibaren son dönemine giren yarışma kapsamında bugüne kadar olduğu gibi, ilk 1000 video ya da çocuk hayalinin sahipleri 1000’er adet Kumbara Fonu Katılma Belgesi, ayrıca izleyiciler tarafından en çok oy alan video ya da çocukluk anısı metninin sahibi de 5000’er adet Kumbara Fonu Belgesi ile ödüllendirilecek.

Katılımcıların Kumbara Fonu Sertifikaları ile ödüllendirildiği “Çocuklarımız ve Hayallerimiz”e, bebeklik/çocukluk dönemi videolarını ya da çocukların geleceğe ilişkin hayallerini göndererek katılmak mümkün. Proje uyarınca katılımcılar tarafından dijital kamera, cep telefonu gibi araçlarla çekilmiş video görüntüleri, ilgili çevrim işlemlerinden geçirilerek ve editör onayının ardından sitede yayınlanmaya başlıyor.

Bugüne kadar isbank.com.tr’ye, her biri 30 saniye uzunluğunda bine yakın video görüntüsü yüklendi ve 3.500 saatin üzerinde video görüntüsü 10 bini aşkın izleyici tarafından toplamda 400 binin üzerinde izlenme başarısı yakaladı. Anne babalara çocuklarıyla ilgili neşeli görüntüleri ve onlara dair hayalleri paylaşmaları için bir platform sağlamayı amaçlayan “Çocuklarımız ve Hayallerimiz”, ilk gününden bu yana artan katılımcı sayısıyla ilgi uyandıran, yenilikçi bir internet projesi olmaya devam ediyor.

Tasarımı ve teknik uygulaması ile kampanya yönetimini Sibername’nin gerçekleştirdiği “Çocuklarımız ve Hayallerimiz”in 4. ve son dönemine katılmak isteyen anne babalar, katılımla ilgili ayrıntılı bilgileri http://cocuklarimizvehayallerimiz.isbank.com.tr/ adresinden edinebilirler.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.