İş Bankası ana sponsorluğunda “Basel II Sempozyumu” gerçekleştirildi

İş Bankası ülke ekonomisine ve KOBİ’lere desteğini İzmir Ekonomi Üniversitesi tarafından düzenlenen...

02.05.2008 - 11:42 | MediaCat

İş Bankası ülke ekonomisine ve KOBİ’lere desteğini İzmir Ekonomi Üniversitesi tarafından düzenlenen “Basel II Sempozyumu”na ana sponsor olarak sürdürüyor.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için Avrupa Birliği ve Basel II uyum süreci çerçevesinde oluşan fırsatların analiz edildiği ve konusu “Basel II’ye Geçiş Öncesi KOBİ’lerde Genel Durum Değerlendirmesi: Sorunlar ve Çözüm Önerileri” olarak belirlenen ve üç gün sürecek olan sempozyum, 2 Mayıs 2008 tarihinde İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde başladı.

Açılış konuşması, Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince tarafından yapılan sempozyumda, İş Bankası Risk Yönetimi Müdürü Hasan Candan da bir sunum gerçekleştirdi. Ticari Bankacılık Pazarlama Müdürü Sezai Sevgin, Risk Yönetimi Grup Müdürleri Gamze Yalçın ve Burak Sezercan’ın muhtelif oturumlarda konuşmacı olarak katıldıkları sempozyum büyük ilgiyle takip edildi.

İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince, Türkiye ekonomisinin can damarını oluşturan KOBİ’lerin, Basel II uyum süreci çerçevesinde eksikliklerini iyi analiz etmeleri ve etkili stratejiler geliştirmeleri gerektiğini belirtti. Önümüzdeki dönemde geçerli olacak Basel II düzenlemelerinin, finans sektörünü ve Türkiye ekonomisini olumlu yönde etkileyerek, bir istikrar ortamı geliştireceğine inandığını ifade eden Ersin Özince, İş Bankası ana sponsorluğunda İzmir Ekonomi Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen bu sempozyumun, KOBİ’ler için etkili bir bilgi paylaşım platformu ve yol haritası niteliğinde olduğunu sözlerine ekledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.