İş adamından Erdoğan’a hitaben tam sayfa ilan

Trabzonlu iş adamı Mustafa Taflan Cumhurbaşkanı'na verdiği ilanla seslendi.

24.03.2015 - 15:19 | Ali Kuru

İş adamından Erdoğan'a hitaben tam sayfa ilan

Kişisel internet sitesinde kendisini inşaat sektöründe bir girişimci olarak tanıtan Mustafa Taflan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘a erişmek için Sabah gazetesinin bugünkü sayısının arka kapağında tam sayfa ilan verdi. İlanıyla “Sayın 12’nci Cumhurbaşkanım, bir projem var! Bana 12 dakikanızı ayırır mısınız?” sorusunu yönelten Taflan’ın projesinin ne olduğu ise şu an sır.

İş adamından Erdoğan'a hitaben tam sayfa ilan

Projesi için 12dakika.com isimli bir de mikrosite açan Taflan, sitede aynı soruyu kısa bir video ile iletiyor. Taflan, kişisel internet sitesinde sır projesi konusunda şunları söylüyor; “Gerekli fizibilite ve sunumlarının anlaşılabilir hale getirildikten sonra bugünkü halini aldığı ve ülkemizde hepimizin günlük hayatında önemli bir yeri olan ciddi bir ekonomik kaynağın çeşitli yönetmelik değişiklikleri ile ülke menfaatine hızlı etki edecek bir para kaynağına dönüşmesidir. Net açıklamayı ise gerekli görüşmeler yapıldıktan sonra duyurmayı daha sağlıklı buluyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.