Ipsos KMG sosyal medya uzmanlığına odaklanıyor

Ipsos KMG, bünyesinde oluşturduğu dijital bölümü ile gelişen teknolojiyi ve sosyal medya uygulamalarını araştırma ile daha efektif olarak birleştirecek.

20.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Ipsos KMG, bünyesinde oluşturduğu dijital bölümü ile gelişen teknolojiyi ve sosyal medya uygulamalarını araştırma ile daha efektif olarak birleştirecek. Sosyal ve Dijital Paneller, Sosyal Dinleme ve Mobil altında gruplanan ürünlerin geliştirilmesinden sorumlu bölümü daha önce şirketin Medya Genel Müdürü olan Yaprak Aykan yönetecek. Şirketin halen yürütmekte olduğu benzeri projelerin sorumluluğu da bu bölüme geçecek.
 
Her yıl araştırmada yeni teknoloji kullanımını ve trendleri pazarlama dünyası ile paylaşarak inovasyon önderliği yapan Ipsos KMG, 2011 yılındaki “Araştırma’da Yenilikler Konferansı”nda da dünyadan ve Türkiye’den sosyal medyanın interaktif yaratıcılığını kullanan araştırma örneklerini pazarla paylaşmıştı.
 
Bu odaklanma ile birlikte Ipsos KMG, dijital alanda innovatif liderliğini güçlendirerek, paydaşlarına yeni perspektifler açabilmeyi hedefliyor.