Ipsos KMG’de yeni atamalar

Araştırma şirketi Ipsos KMG müşteri hizmetlerini güçlendirmek, uzmanlaşma düzeyini geliştirerek müşterilerin iş başarılarına olan katkısını yükseltmek amacıyla yeniden yapılandı.

04.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Araştırma şirketi Ipsos KMG, müşteri hizmetlerini güçlendirmek, uzmanlaşma düzeyini geliştirerek müşterilerin iş başarılarına olan katkısını yükseltmek amacıyla yeniden yapılandı. Buna göre şirketin ana uzmanlık alanları genel müdürlükler şeklinde düzenlendi. Yapılan düzenlemelerle birlikte atamalar şöyle oldu:

Perakende Araştırma ve Ölçümler Genel Müdürü; Renan Burduroğlu. Renan Burduroğlu, uluslararası genişlemelerden ve kilit müşteri programından da sorumlu.
 
Tüketici Panelleri Genel Müdürü: Kıvanç Bilgeman
 
Kantitatif Pazarlama Araştırmaları (Ipsos KMG Marketing) Genel Müdürü: Özlem Bora. Özlem Bora, Pazarlama Bilimi (Marketing Science) grubundan da sorumlu.
 
Sadakat Araştırmaları (Ipsos KMG Loyalty) Genel Müdürü: Sidar Gedik. Sidar Gedik, Endüstri ve Hizmetler grubundan da sorumlu.
 
Reklam Araştırmaları (Ipsos KMG ASI) Genel Müdürü: Özlem Bulut
 
Kalitatif Araştırmalar Genel Müdürü: Sabiha Örün
 
Medya Genel Müdürü: Yaprak Aykan
 
Sosyal Araştırmalar Enstitüsü Genel Müdürü: Tonguç Çoban
 
Operasyon Genel Müdürü: Akın Şahin

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.