iProspect Türkiye’de

Dünya’nın lider arama motoru pazarlama şirketi iProspect Türkiye ofisini açtı...

11.11.2010 - 00:00 | MediaCat

Dünya’nın lider arama motoru pazarlama şirketi iProspect Türkiye ofisini açtı. Dünya çapındaki büyümesini Türkiye gibi hızla büyüyen bir dijital pazarda devam ettirecek olan iProspect, bu alandaki derin bilgi birikimi ve tecrübesini pazarlamacılar için ülkemize getiriyor.

İlk uluslararası ofisini 2005 yılında Hollanda’da açan iProspect, büyük pazarlarla kendi deneyim ve uzmanlığını buluşturmaya devam ediyor. Türkiye ofisi bu pazarda arama motoru reklamcılığı, optimizasyonu, web analiz ve sosyal medya gibi performans bazlı pazarlama servislerini sunuyor olacak.

iProspect Amerika CEO’su Robert Murray “Türkiye internet pazarı arama motorları hariç geçen sene yüzde 63 büyüdü. Bu kadar hızlı büyüyen bir pazarda iProspect Türkiye’nin açılması pazarlamacılar için büyük bir fırsat sunuyor. Müşterilerimiz bu alandaki uygulamalarımızdan faydalanarak bunları bir rekabet avantajı olarak kullanabilecekler” dedi. 

iProspect Türkiye Direktörü Gergely Kereszturi “Türkiye Facebook’un en büyük dört ülkesi. comScore verilerine göre ise Avrupa’nın internette en fazla vakit geçiren 1 ülkesi. İnternet popülasyonu olarak Avrupa’nın en büyük ülkelerden birisi. Bütün bunları göz önüne aldığımızda arama motorları ve dijital medyaya yatırımın Türkiye’de pazarlamacılar için ne kadar önemli ve kaçınılmaz olduğunu bir kez daha görüyoruz. Bu alanda müşterilerimize efektif dijital pazarlama çözümleri sunan lider networkün parçası olmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

Aegis Medya Türkiye Chief Digital Officer’ı Zafer Özçelik “iProspect, bu alanda Dünya’nın lider şirketi. Aegis Medya olarak networkümüzdeki bu çok önemli markanın artık Türkiye’de bulunmasından gurur duyuyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz entegre dijital pazarlama çözümlerimizin çok önemli bir parçası olacak” dedi.

Dünya’da arama motoru ve interaktif pazarlama alanında fikir liderlerinden birisi olarak sayılan iProspect’in aralarında Boston, San Francisco, Chicago, Dallas-Fort Worth, New York, Kanada, İspanya, İsveç, Hollanda, Belçika, Fransa, Almanya, Italya, Finlandiya, Danimarka, Norveç, Macaristan, Güney Kore, Çin, Japonya, Malezya, Singapur, Tayland, Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere, Brezilya, ve Türkiye’nin bulunduğu 25 pazarda 34 ofisi bulunuyor. Bağımsız bir araştırma şirketi tarafından "Arama motoru pazarlamacılığının IBM’i" olarak adlandırılan iProspect 2004 yılında Aegis Grup tarafından satın alınarak Aegis Medya bünyesindeki lider dijital şirketlerin oluşturduğu global network’e katıldı. Bu ajanslar pazarlamacılara içinde tüm dijital pazarlama prensiplerini içeren derin ve entegre pazarlama çözümleri sunuyor.

Aegis Medya Türkiye CEO’su Hartmut Riester “Arama motoru pazarlamacılığı dijital pazarlamanın en heyecan verici disiplinlerden birisi. Bu bağlamda arama motoru reklamcılığı, optimizasyonu ve sosyal medyayı içeren servislerimizi genişletmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz. Türkiye pazarı büyümeye devam edecek ve iProspect Türkiye’nin açılması bize bu alanda liderlik yapma fırsatı verecek” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.