Şehrin kalabalığından sıyrılmak isteyenlere

Apple, iPhone 7 Plus'ın Portre Modu özelliğini tanıttığı yeni bir reklam filmi yayınladı.

02.05.2017 - 13:08 | Sencer Uçar

iPhone 7 Plus’ın Portre modu sayesinde, 24 milyon insanın nefes aldığı bir şehirde bile yalnız kalmak mümkün. Tabii en azından sadece bir anlığına…

Apple, bu yeni reklamında da her bir reklamda farklı bir özelliği ön plana çıkarma stratejisine sadık kalıyor. “Şehirde” izlediğimiz çift, milyonlarca insanın yaşadığı Şangay’da bir anlamda yalnızlığın tadını çıkarıyor.

Reklama, bir çiftin kalabalıktan sıyrılıp buluşmaya çalışma mücadelesiyle giriş yapıyoruz. Hemen ardından, iPhone 7 Plus’ın mucizevi dokunuşu devreye giriyor ve sadece zombi filmlerinde izlenebilecek türden bir sahnenin gerçekleştiğine tanık oluyoruz: Şehir birdenbire kimsesiz kalıyor; çift ise şehrin yalnızlığının tadını çıkarmaya başlıyor. Modern şehir manzaraları arasında, çifte Walter Martin ile Yeah Yeah Yeahs’in solisti Karen O.’nun düeti eşlik ediyor.

Esas nokta ise tabii ki iPhone 7 sayesinde özellikle de diğer insanların olağanüstü fotoğraflarının çekilebiliyor olması.

 

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.