iPhone 29 Haziran’da piyasada

Apple firması, yeni mobil telefon ve müzik çaları iPhone'u 29 Haziranda ABD'de satışa sunacak. 6 ay önce bu yeni ürününü Başkanı Steve Jobs ile tanıtan Apple, iPhone'un 29 Haziran'da raflarda yerini alacağını, televizyon reklamları ve web sitesindeki ilanlarıyla duyurmaya başladı.

07.06.2007 - 15:10 | MediaCat

Apple firması, yeni mobil telefon ve müzik çaları iPhone’u 29 Haziranda ABD’de satışa sunacak.

6 ay önce bu yeni ürününü Başkanı Steve Jobs ile tanıtan Apple, iPhone’un 29 Haziran’da raflarda yerini alacağını, televizyon reklamları ve web sitesindeki ilanlarıyla duyurmaya başladı.

iPhone’un ABD’deki dağıtımı Amerikan ATT telefon şirketi tarafından yürütülecek. Mobil telefon ile geniş ekranlı bir iPod müzik çalar ve internet erişimli bir aygıtı tek bir cihazda birleştiren iPhone’un, 2008 başında da Avrupa ülkelerinde satışa sunulması bekleniyor.

Kullanıcısına müzik, sesli kitap, sesli ve görüntülü podcast, müzik videosu, televizyon programı ve film izleme olanağı sağlayan cihazın 3,5 inçlik ekranında TV programı, film izlenebiliyor, dokunmatik olarak ses, ileri-geri kontrolü yapılabiliyor.

iPhone’un 4 GB kapasitelisi 499 dolara, 8 GB kapasiteye sahip olanı da 599 dolara satılacak. Cihazın üzerindeki yakınlık sensörleri, iPhone kulaktan uzaklaştırıldığı anda ekranı kapayarak, enerji tasarrufu sağlıyor ve tekrar dokunana dek kapalı kalıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.