IPG Mediabrands’in Dünya Pazarları’na yeni lider

IPG Mediabrands, firmanın Dünya Pazarları’nın başkanlık koltuğuna Andrea Suarez’i atadığını duyurdu.

25.09.2012 - 15:25 | MediaCat

IPG Mediabrands, firmanın Dünya Pazarları’nın başkanlık koltuğuna Andrea Suarez’i atadığını duyurdu. Bu atamayla birlikte, Suarez, medya ajansı endüstrisinde global lider unvanıyla görev yapacak ilk Latin Amerikalı kadın sıfatını almış oluyor. Suarez, yeni işiyle IPG Mediabrands’in üç ajansı UM, Initiative ve yeni açılan BPN ile tüm dünyadaki 50’yi aşkın ofisteki operasyonları yönetecek.

Suarez, son yıllarda medya sektöründeki genç kadın profesyoneller arasında parlayan bir isim. Geldiği pozisyonda, Avrupa’dan Asya’ya, Latin Amerika’ya, Orta Doğu ve Afrika’ya kadar IPG Mediabrands’in, aralarında Coca-Cola, L’Oreal, Unilever, AB Inbev, Microsoft ve MasterCard’ın olduğu büyük global reklamverenler için medya yatırımlarını yönetip büyüttüğü geniş bir pazarın başında olacak.

Kariyeri boyunca pazar araştırma, marka pazarlama, finans müdürlüğü ve iş geliştirme gibi önemli pozisyonlarda görev yapmış olan Suarez, Omnicom Media Group, British American Tobacco, VW& Audi gibi büyük global şirketlerde çalıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.