IPG Mediabrands Promoqube’u satın aldı

IPG ağı Türkiye’de yeni ortaklıklar ve satın almalarla genişlemeye devam ediyor.

17.09.2014 - 11:08 | Haluk Kasarcı

IPG Medeiabrands Promoqube'u satın aldı

Interpublic Group (IPG) bünyesinde faaliyet gösteren küresel medya ajansı BPN ile Turkcell’in yeni medya ajanslarından Media Teamwork’ün işbirliğine gittiklerini geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk. Türkiye’deki varlığını güçlendirme yolunda ilerleyen IPG’den bugün de bir satın alma haberi geldi. IPG Mediabrands, Türkiye’nin önde gelen sosyal medya ajanslarından birisi olan Promoqube‘u satın aldığını açıkladı.

IPG Mediabrands Küresel CEO'su Matt SeilerIPG Mediabrands Küresel CEO’su Matt Seiler satın almaya ilişkin şu açıklamayı yaptı:

“Promoqube’la birkaç yıl çalışmıştık ve bir süredir daha ciddi bir ilişki kurmak üzerine konuşuyorduk. Ekibin girişimci ruhunu ve sosyal medya ile içerik ve prodüksiyon arasında kurduğu kombinasyonu takdir ediyoruz, ki bu bizim Avustralya, Hindistan ve Brezilya gibi pazarlardan da bildiğimiz bir yapı. Promoqube da bu yeni işbirliği ile birlikte bu küresel yapının içinde önemli bir bağ oluşturacak.”

Satın almaya ilişkin detayların IPG ve Promoqube tarafından gün içerisinde yayınlanacak resmi bir açıklamayla duyurulması bekleniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.