İpek Kağıt’tan Hayat Kimya’ya itiraz

Eczacıbaşı İpek Kağıt, MediaCat'in Hayat Kimya röportajındaki ifadelere yanıt verdi.

20.09.2016 - 16:32 | MediaCat

İpek Kağıt'tan Hayat Kimya'ya itiraz

MediaCat Eylül 2016 sayısında Hayat Kimya Kağıt Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Aysel Aydın ile yapılan söyleşide yer alan bazı ifadelere itiraz eden Eczacıbaşı İpek Kağıt’ın açıklamasını siz okurlarımızla paylaşıyoruz.

AÇIKLAMA:

Derginiz MediaCat’ın Eylül 2016 sayısında Hayat Kimya Kağıt Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Aysel Aydın ile yapılan ve “Jenerik Markalar Arasından Sıyrılmak” başlığıyla yayınlanan söyleşide yer alan bazı ifadeler konusundaki bilgilerimizi okurlarınızla paylaşmayı arzu ediyoruz.

Sayın Aydın’ın röportajının başlığında yer alan “10’uncu yılında pazar lideri olan Papia” ile metnin içerisinde geçen “10’uncu yılda lider olmamızla birlikte” ifadesi gerçeği yansıtmamakta ve kamuoyunu yanlış bilgilendirmektedir.

Nielsen araştırma şirketinin Temmuz 2016 kümülatif verilerine göre, Türkiye temizlik kağıdı sektörünün markalı pazar lideri; 45 yıllık köklü geçmişiyle üretimini sürdüren ve bir İpek Kağıt markası olan Selpak’tır.

Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.

Eczacıbaşı İpek Kağıt

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.