İpek Kağıt’a yeni genel müdür

1985 yılından bu yana İpek Kağıt bünyesinde çeşitli görevlerde bulunan Sertaç Nişli, Ocak 2008 itibariyle

31.12.2007 - 13:24 | MediaCat

1985 yılından bu yana İpek Kağıt bünyesinde çeşitli görevlerde bulunan Sertaç Nişli, Ocak 2008 itibariyle Genel Müdürlük görevini üstlenecek. Nişli, son olarak Türkiye temizlik kağıdı pazarının lider kuruluşu İpek Kağıt’ta Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

1985 yılında Eczacıbaşı Topluluğu bünyesindeki İpek Kağıt kuruluşuna katılan Sertaç Nişli; sırasıyla Geliştirme Mühendisi, Ar-Ge Şefi, Teknik Hizmetler Müdürü, 12 yıl boyunca Fabrika Müdürü ve 2007 yılı başından itibaren Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Nişli, İpek Kağıt’taki Toplam Kalite çalışmalarıyla, kuruluşun TÜSİAD-KalDer Kalite Başarı Ödülü’nü kazanmasında önemli rol oynadı ve Toplam Kalite’nin yaygınlaştırılmasına öncülük etti.

1958 doğumlu Sertaç Nişli, orta ve lise eğitimini T.E.D. Ankara Kolej’inde, üniversite lisans ve yüksek lisans eğitimini ODTÜ Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Sertaç Nişli evli ve iki çocuk babası.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.