iPad’ler kumanda oluyor

Tablet bilgisayar uygulaması AppStore’da Tivibu Ev, iPad’leri kumanda yapıyor, tüm kanalları elinizin altına getiriyor.

08.05.2012 - 00:00 | MediaCat

TTNET’in yeni dönem TV Platformu Tivibu Ev’in sunduğu “tablet bilgisayar uygulaması” ile iPad’ler birer televizyon kumandasına dönüşüyor. Uygulama sayesinde; tüm kanalların yayın akışlarına ulaşılabiliyor, arama yapılabiliyor, izlenmek istenen içeriğe tek bir dokunuşla ulaşılabiliyor.

Tivibu Ev tablet bilgisayar uygulaması iPad’inize yüklendikten sonra tablet bilgisayarınız Tivibu Ev cihazınıza otomatik olarak bağlanıyor. Uygulama sayesinde kanallara ve yayın akışlarına kolayca bakabiliyor, izlemek istediğiniz içeriğe ulaşana kadar zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Uygulama, daha sonra başlayacak programlara hatırlatmalar eklemenizi de sağlıyor. Böylece izlemek istediğiniz programı kaçırmıyorsunuz. Tivibu Ev tablet bilgisayar uygulamasında arama da yapabiliyorsunuz. Arama özelliği, ulaşmak istediğiniz filmleri, dizileri veya programları anında karşınıza çıkarıyor.

“Tivibu Ev tablet bilgisayar uygulaması”, “Seç İzle” arşivindeki içeriklerin detaylı bilgilerine de ulaşmanızı sağlıyor. Üstelik seçtiğiniz filmi, tabletinize dokunarak tek bir hareketle televizyonunuz üzerinden izlemeye başlıyorsunuz. Uygulama ile ayrıca iPad’inizi kullanarak favori filmler ya da kanallar listenizi oluşturabiliyorsunuz.

“Tivibu Ev tablet bilgisayar uygulaması”, AppStore’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulamanın yeni Android sürümü çok yakında Google Play platformunda da yer alacak.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.