İnternet medyası buluştu

İnternet medyası çalışanları, yeni kurulan İnternet Medyası Derneği'nin düzenlediği gecede biraraya geldi.

16.06.2005 - 00:00 | MediaCat

İnternet medyası çalışanları, yeni kurulan İnternet Medyası Derneği’nin düzenlediği gecede biraraya geldi. Gecede bir konuşma yapan İnternet Medyası Derneği Başkanı Hadi Özışık, derneğin internet medyacılığının kimliğe ihtiyacı olduğundan dolayı kurulduğunu belirtti. İnternet medyasının tüm gücünü göstermesine rağmen hak ettiği yerde olmadığını söyleyen Özışık, en büyük amaçlarının tüm fikirlerin buluştuğu dernek çatısı altında en iyi noktalara gelmek olduğunu söyledi.
Geceye katılan Mehmet Barlas, internet haberciliğini pijamalı gazetecilik olarak adlandırırken, şu andaki şartlarda kolaj gazeteciliğinden öteye geçilemediğini vurguladı. Barlas sözlerini şöyle sürdürdü: “İnternet medyası, öncelikle özgür oldu. Suçlanan gazetecileri artık suçlayacak kimse kalmadı. Bu kişiler dünyanın her yerine fikirlerini ulaştırma imkanı yakaladı. İnternet sayesinde hiçbir zaman gazeteyle ulaşamadığınız kitlelere ulaşıyorsunuz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.