Internet girişimcileri Antalya’da buluşuyor

Etohum Zirvesi’nde açıklanan 2011’de yatırım yapılacak 15 internet girişimcisi 16–20 Şubat tarihleri arasında Antalya Rixos Sungate’de düzenlenecek Etohum Girişimcilik Kampı’na katılacak

09.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Etohum Zirvesi’nde açıklanan 2011’de yatırım yapılacak 15 internet girişimcisi 16–20 Şubat tarihleri arasında Antalya Rixos Sungate’de düzenlenecek Etohum Girişimcilik Kampı’na katılacak. Internet sektörünün önde gelen isimleri, Etohum Kampı’nda yeni girişimcilerle deneyimlerini paylaşacak.

Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturan Etohum, 2011 yılında yatırım yapacağı 15 internet girişimini Ocak ayında Girişimcilik Zirvesinde açıklamıştı. Etohum fonundan desteklenecek Medra, Gamester, Betikus, Oyuncakdenizi, Gezara, Sinavo, we-decide.net, sepeteindir.com, pembepanjur.com, keyground, Gereko, Proje Shop, Smartnews, memlekettengelsin.com ve uzmankirala.com sitelerinin girişimcileri, 16–20 Şubat tarihleri arasında Rixos Hotels sponsorluğunda ve Antalya’daki Rixos Sungate’de düzenlenecek 5 günlük Etohum Girişimcilik Kampı’na katılacak.

Adaylara, iş planı oluşturmaktan yatırımcılara sunum yapmaya kadar pek çok alanda önemli bilgilerin aktarılacağı kamp, internet sektörünün ünlü ve başarılı isimlerini de ağırlıyor. Gittigidiyor kurucuları Burak Divanlıoğlu ve Serkan Borançılı, Yemeksepeti.com kurucuları Nevzat Aydın ve Melih Ödemiş, Mynet kurucusu Emre Kurttepeli, Bilyoner.com’un Genel Müdürü Sait Kayahan, Reklamz, Maçkolik.com ve Sporx.com kurucuları katılacağı kampta deneyimlerini birinci ağızdan aktaracak. Bu isimlerin yanı sıra Brightwell’den Alphan Manas, GittiGidiyor Genel Müdürü Cenk Angın, Ebebek.com kurusu Halil Erdoğmuş, Pronet’in yönetim kurulu başkanı Alp Saul, Bilyoner’in Genel Müdürü Sait Kayahan, ISS Türkiye CEO’su Cavit Habib, Koç Holding’in yatırım şirketi Inventram’in Genel Müdürü Cem Soysal, Verusa Private Equity’den Dr.Necip Uludağ, 3 Seas Capital Partners’un yönetim kurulu başkanı Şevket Başev, Arıkan hukuk bürosundan Avukat Ali Arıkan gibi isimler de kampta internet girişimcileriyle buluşacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.