International Business Awards’tan Finansbank’a beş ödül

Finansbank, iş dünyasıyla ilgili prestijli ödül organizasyonlarından biri olarak kabul edilen “International Business Awards”ta beş ödüle değer görüldü.

29.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Finansbank, iş dünyasıyla ilgili prestijli ödül organizasyonlarından biri olarak kabul edilenInternational Business Awards”ta beş ödüle değer görüldü.

Finansbank’ın, müşterilerine, kart aidatı ödetmeyen kredi kartı Fix Card, iki kategoride Stevie Ödülü aldı. “Ürün Bazlı Pazarlama Kampanyası” ve “Finansal Servisler Reklam Kampanyası” dallarında ödüle değer görülen Fix Card, başarısını uluslararası arenada da tescil ettirmiş oldu.

Finansbank’ın çalışanlarına özel sosyal kulübü FinClub websitesi ve eğitim portalı Finarmoni ise onur ödülü olan Distinguished Honoree’nin sahibi oldu. “Finansbank’ı Geleceğe Taşımak” isimli animasyon video da organizasyonda onur ödülü kazandı.

Bu yıl 8.si düzenlenen ve 40’a yakın ülkeden şirketin başvurduğu International Business Awards, uluslararası şirket ve organizasyonları, yıl içinde gösterdikleri başarı ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları ile değerlendiriyor.

Business Awards 2011 Ödülleri, 11 Ekim tarihinde, Abu Dhabi’de düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek.

Fix Card kısa sürede 400 bin kullanıcıya ulaştı

Finansbank, aidatı sebebiyle kredi kartı kullanmak istemeyen kitlenin ihtiyaç ve isteklerini düşünerek Fix Card’ı geliştirdi ve kredi kartı kullanmak isteyen tüketicilerin önünde bir engel olan kart aidatını kaldırdı.

2010 yılı Mayıs ayında pazara sunulan Fix Card, tüketicilerden yoğun ilgi görerek, lansmanından kısa bir süre sonra 400 bin kullanıcıya ulaştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.