İnteraktif Türkler’e yeni platform

adinteractive, İnteraktif Türkler projesi ile sektöre katma değer yaratmaya devam ediyor. Ajans, 2008 raporu basında...

25.08.2009 - 12:36 | MediaCat

adinteractive, İnteraktif Türkler projesi ile sektöre katma değer yaratmaya devam ediyor. Ajans, 2008 raporu basında geniş yankı uyandıran İnteraktif Türkler’in 2009 ayağını kendi yarattığı bir web sitesi aracılığıyla gerçekleştirecek. 2009’da form değiştirerek ödüllü bir anket aracılığıyla bilgi toplayacak olan araştırmanın web sitesini tamamlayan ve yayına alan adinteractive, 2009 yılı raporu için çalışmalara başladı. www.interaktifturkler.com adresinden ziyaret edilebilen sitede İnteraktif Türkler anketine katılıp ödül kazanmak mümkün. Ayrıca sitede araştırmanın 2008 raporuna ve basın yansımalarına da erişilebiliyor.

adinteractive’in Türk internet kullanıcısının davranış alışkanlıkları ve profiline ışık tuttuğu araştırması İnteraktif Türkler, 2007 yılından beri sektöre çok önemli bazı veri ve istatistikler sağlıyor. Sektörün hem ajans hem de müşteri tarafını bilgilendirmeyi amaçlayan İnteraktif Türkler, konu üzerinde şu ana kadar gerçekleştirilen en büyük ve kapsamlı araştırma olma özelliğini koruyor. 630.000’den fazla katılımcı ve 30’dan fazla kampanyanın verileri ışığında gerçekleştirilen araştırmanın sonuçları geçtiğimiz aylarda geniş bir rapor olarak sunulmuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.