Intel’in Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi satış müdürlüğüne atama

Intel’in Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Satış Müdürlüğü’ne

28.02.2008 - 14:41 | MediaCat

Intel Türkiye’deki Genel Müdürlük görevini Çiğdem Ertem’e devreden Ege Ertem, Intel’in Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Satış Müdürlüğü’ne atandı.

Intel Türkiye, Genel Müdürlük görevini Çiğdem Ertem’e devreden Ege Ertem’in 1 Şubat tarihinden itibaren Intel’in Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Satış Müdürlüğü görevine atandığını duyurdu. “Görevi Intel Türkiye ofisinin yetkin kadrolarına devretmenin rahatlığı içinde olduğunu” belirten Ege Ertem “Intel Türkiye ofisinin yaratıcı yaklaşımı sayesinde bundan sonra da birçok başarıya imza atacağından ve bölgenin parlayan yıldızı olmaya devam edeceğinden eminim.”dedi.

Yeni görevinde bölgedeki 67 ülkeden sorumlu olacak Ege Ertem, “Kendine has dinamikleriyle gerçek bir okul olan Türkiye pazarında edindiğim deneyimlerle, Intel’in bölgedeki satış başarısını daha da ileri taşımak için çalışacağım” dedi.

Intel Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Direktörü Ayşegül İldeniz ise “Gücünü çalışanlarından alan Intel Türkiye ofisi, yaratıcı yaklaşımı ve geliştirdiği projelerle Intel genelinde çok sayıda başarı öyküsüne imza atıyor. Türkiye pazarı ile yerel kanalı geliştirmek için gösterilen çabaların ve yakaladığımız yüksek büyüme oranlarının ülke sınırlarını aşarak Bölge’nin bütününe yayılmasını istiyoruz. Türkiye’de bunu mümkün kılan ekibin lideri Ege Ertem’in Satış Müdürü olması Bölge’ye tecrübeyle geliştirilmiş bir bilgi birikimi sağlayacak.” dedi.

1973 yılında doğan Ege Ertem, TED Ankara Koleji’nin ardından 1995 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1997-2000 yılları arasında Schneider Elektrik’te Teknik ve Ticari Mühendis ve Satış Temsilcisi; ABB’de Satış ve Pazarlama Temsilcisi olarak görev yaptı. 2000 yılının Eylül ayında Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak Intel Türkiye ailesine katıldı. Intel Türkiye’de sırasıyla Pazarlama Müdürü ve Satış Müdürü olarak görev alan Ege Ertem, 2005 yılından Şubat 2008’e kadar Intel’in dünyadaki en genç Genel Müdürü olarak Türkiye ofisinin yönetimini sürdürdü.

Bu süreç içerisinde ürün satış iletişimini, Intel’in yatırım sermayesi projesini ve çalışanların entegrasyonu gibi programları ilk kez gerçekleştiren Ege Ertem Türkiye’deki marka tercihinin ve perakende sektöründe pazar payının önemli ölçüde yükselmesini sağladı. Intel’de gerçekleştirilen en iyi pazarlama kampanyaları sıralamasında 5’incilik ödülünü alan projeye liderlik etti.

Ege Ertem aynı zamanda Intel Ortadoğu, Türkiye ve Afrika İş Etikleri Anlaşması Proje Müdürü olarak görev yapıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.