Intel’in iletişim ortağı belli oldu

Intel, yaklaşık 2 ay süren değerlendirmeler sonucunda, Türkiye’deki kurumsal iletişim faaliyetlerini yürütecek firmayı belirledi.

09.08.2007 - 13:19 | MediaCat

Intel, yaklaşık 2 ay süren değerlendirmeler sonucunda, Türkiye’deki kurumsal iletişim faaliyetlerini yürütecek firmayı belirledi. Intel iletişim ortağı olarak Capitol Halkla İlişkiler’i seçti.

Tüm dünyada bilgisayar ve İnternet kullanımının artırılarak, toplumlara katma değer yaratılması vizyonuyla yeni nesil teknolojiler geliştiren dünyanın en yenilikçi ve lider teknoloji şirketi Intel’in birlikte çalışacağı yeni halkla ilişkiler ajansı belirlendi. Intel, yaklaşık 2 ay süren değerlendirmeler sonucunda, Türkiye’deki kurumsal iletişim faaliyetlerini, sektörün köklü ajanslarından Capitol Halkla İlişkiler ile yürütme kararı aldı.

Intel Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Gaye Kökten, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları belirtti: “Ünite İletişim ile 7,5 yıl süren bir iş ortaklığımız oldu. Bu vesile ile bugün ülkemizde, Intel markasının ve Türkiye bilişim sektörüne olan katkısının bilinirliğinin artmasında büyük emeği olan Ünite İletişim’e teşekkür ediyoruz. Çalışmalarımızı, bundan sonra yeni kurumsal iletişim ortağımız Capitol Halkla İlişkiler ile birlikte sürdüreceğiz.”

Dünyanın lider işlemci üreticisi Intel, tüm insanların bilgisayar, İnternet ve teknoloji ile hayatlarını zenginleştirerek, hayallerini gerçekleştirebilmelerini sağlamak için yenilikçi teknolojiler geliştiriyor. Intel, aynı zamanda sürekli gelişim hedefiyle faaliyet gösterdiği ülkelere uygun eğitim içeriklerinin hazırlanması ve uygulanmasını sağlayarak, eğitime destek veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.