Inside SMG’de markalı içerik konuşuldu

2 Mart 2012 tarihinde gerçekleştirilen INSIDE SMG Volume 4’ün konuğu SMG LiquidThread CEO’su olan ve Adweek tarafından 13 Media All-Star'dan biri seçilen Brian Terkelsen’dı.

08.03.2012 - 00:00 | MediaCat

2 Mart 2012 tarihinde gerçekleştirilen INSIDE SMG Volume 4’ün konuğu SMG LiquidThread CEO’su olan ve Adweek tarafından 13 Media All-Star’dan biri seçilen Brian Terkelsen’dı.

Terkelsen, “Yeni Süper Kahraman, “Markalı İçerik" mi?” gündemine konuk olurken; “Markalı İçerik, Türkiye’deki markaların hikayesini nasıl güçlendirebilir?” sorusuna, global’deki başarı hikayelerinden örneklerle cevap verdi. Markalı içeriğin sadece sponsorluk veya ürün yerleştirme anlamına gelmediğini anlatan Liquid Thread CEO’su, markalı içeriği çok daha büyük bir ekosistem olarak tanımladı.

Tüketici ile sade, anlamlı, gerçek zamanlı diyalog kurabilmek için; marka hikayesini destekleyen ve içeriğin doğal parçası veya devamı olarak üretilen uygulamaların, daha üst düzey iletişim fırsatı yarattığına değindi.

Toplantıda Terkelsen,LiquidThread global bilgi ve deneyimini, SMG’nin Türkiye’deki müşterilerine aktarabilmesi için; LiquidThread Türkiye yapılanmasını da başlattıklarını söyledi. INSIDE SMG paylaşım serileri “insan deneyimlerini” farklı konu ve konuklarıyla anlatmaya devam edecek.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.