MediaCat

İnsana Saygı Ödülleri sahiplerini buldu

Kariyer.net 11. İnsana Saygı Ödülleri sahiplerine teslim edildi. Turkcell ve Grup Şirketleri, Ozon Giyim (Defacto) ve DenizBank 2011 yılının en çok istihdam yaratan şirketleri oldu.

İnsana Saygı Ödülleri sahiplerini buldu

Kariyer.net tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen İnsana Saygı Ödülleri’nin 2011 yılı sahipleri belli oldu. İnsan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla bu yıl 11’incisi düzenlenen Kariyer.net 11. İnsana Saygı Ödülleri kapsamında farklı sektörlerden toplam 114 firma ödüle layık görüldü.
 
İnsana Saygı Ödülleri kapsamında iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan firmaların yanı sıra; en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan firmalar da ödüle layık görüldü.
 
Turkcell ve Grup Şirketleri, Ozon Giyim (Defacto) ve DenizBank Kariyer.net 11. İnsana Saygı Ödülleri kapsamında 2012 yılının En Çok İstihdam Yaratan Şirketler kategorisinde ödüle layık görüldü. 11. İnsana Saygı Ödülleri’nde En çok Başvuru Alan Firmalar kategorisinde Turkcell ve Grup Şirketleri, Yıldız Holding ve Ziylan Grup ödül aldı. Turkcell, İnsana Saygı Ödülleri’nde adaylar tarafından 2011 Yılının En Beğenilen Şirketi seçilirken; 2011 Yılın En Beğenilen İş İlanı Ödülü’nün sahibi Digiturk oldu.
 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.