İNOVASYONLA BAŞARIYI YAKALAYAN TÜRKLER

Son yıllarda her alanda karşımıza çıkan “inovasyon”, iş dünyasının gündemine tamamıyla yerleşmiş durumda. İnovasyon hakkında, uluslararası toplantılar yapılıyor, üzerine kitaplar yazılıyor, gazete ve dergilerde çeşitli haberler çıkıyor. Peki ya Türkler inovasyonu nasıl keşfetti? Türkler, insanlık tarihi için belki de büyük buluşlara ve teknolojik yeniliklere imza atmamış olabilirler ama kitabı okuduğunuzda her millette olduğu kadar, Türklerin […]

03.10.2007 - 00:00 | MediaCat

Son yıllarda her alanda karşımıza çıkan “inovasyon”, iş dünyasının gündemine tamamıyla yerleşmiş durumda. İnovasyon hakkında, uluslararası toplantılar yapılıyor, üzerine kitaplar yazılıyor, gazete ve dergilerde çeşitli haberler çıkıyor. Peki ya Türkler inovasyonu nasıl keşfetti? Türkler, insanlık tarihi için belki de büyük buluşlara ve teknolojik yeniliklere imza atmamış olabilirler ama kitabı okuduğunuzda her millette olduğu kadar, Türklerin de ticari hayatta yenilikçi fikirlerle içlidışlı olduklarını göreceksiniz. Zaten Türkler yenilikçi fikir ve farklı düşünme şeklinin hiç de yabancısı değil. Her ne kadar kendi keşifleri olmasa da, icadının üzerinden çok geçmeden kullanılmaya başlanan uçak, telgraf, tramvay, radyo ve son olarak cep telefonu, Türklerin yenilikçi fikirlere çok çabuk adapte olduğunu ve inovasyonun genlerine yerleştiğini kanıtlayan örneklerdir. Kitapta, yenilikçi fikirleriyle başarıyı yakalayan Türk işadamlarının öykülerinin yanı sıra aynı zamanda işledikleri “vahim” hatalar nedeniyle yok olan kimi markaların öykülerini de bulacaksınız.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.