ING Türkiye’den küresele transfer

Alper Hakan Yüksel, ING global üst yönetimine transfer oldu.

12.11.2019 - 13:49 | MediaCat

ING Türkiye'den küresele transfer

ING Türkiye Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Hakan Yüksel, ING Grubu Kurumsal Firmalar, Uluslararası Müşteriler EMEA Bölgesi Başkanı olarak atandı. Yüksel yeni görevine 1 Ocak 2020 itibarıyla başlayacak ve çalışmalarına Frankfurt’ta devam edecek.

Alper Hakan Yüksel’in global yönetime transferinden duyduğu memnuniyeti dile getiren ING Türkiye Genel Müdürü Pınar Abay, “ING Grubu bünyesinde kurumsal bankacılığın geliştirilmesi hedefiyle oluşturulan yeni bir pozisyona Türkiye’den atama yapılmış olması bizi gururlandırdı. ING Türkiye’de çalışanlarımız grup içinde farklı ülkelerde çalışmaları için önemli fırsatlar buluyor. ING Türkiye bugün global roller için yetenek havuzu haline gelmiş durumda. Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcımız Alper Hakan Yüksel’in de bu paralelde global bir sorumluluk üstlenmiş olmasından memnuniyet duyuyor, kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Alper Hakan Yüksel, Işık Üniversitesi’nde işletme üzerine yüksek lisans eğitimi almasının ardından özel bankalarda çeşitli pozisyonlarda görev aldı. ING Türkiye ekibine 2015 yılında katılan Yüksel, yaptığı çalışmalarla ING Türkiye’nin yerel pazardaki lider uluslararası oyunculardan biri haline gelmesine katkıda bulunan kurumsal bankacılık biriminin büyümesinde çok önemli rol oynadı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.