ING Emeklilik’e yeni CEO

1997 -2000 yılları arasında Nederlanden Asigurari de viata- Romanya CEO’su olarak görev alan...

29.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Jetse Frederik de Vries, ING Emeklilik CEO’luğuna getirildi.

Hollanda doğumlu Jetse Frederik de Vries, Leiden Üniversitesi’nde Hukuk eğitimi aldıktan sonra Webster Üniversitesi’nde işletme ve Leiden Üniversitesi’nde hukuk bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2001 yılında Fransa Insead (CEDEP) Fontainebleau’da üst düzey yöneticilik eğitimi aldı.

Meslek hayatına 1986 yılında Nationale Nederlanden’de yönetici adayı olarak başlayan Jetse Frederik de Vries, 1987–1991 yılları arasında Victoria Vesta’da çeşitli yöneticilik pozisyonlarında bulundu. 1997 yılına kadar çeşitli şirketlerde yöneticilik yapan Jetse Frederik de Vries, 1997 -2000 yılları arasında  Nederlanden Asigurari de viata- Romanya CEO’su olarak görev aldı. 2000 yılında ING Nationale Nederlanden- İspanya’da CEO olarak görev almaya başladı. 2003 yılında ING Kanada’nın Kıdemli Başkan Yardımcısı olan Jetse Frederik de Vries, Eylül 2008’e kadar buradaki görevini sürdürdü. Bu tarihten itibaren ING Rusya Hayat Sigortacılık ve Emeklilik Fonu’unun CEO’su olarak çalışmaya başlayan Jetse Frederik de Vries, Ocak 2010’a kadar buradaki görevini sürdürdü.

Jetse Frederik de Vries, Flemenkçe’nin dışında  İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Almanca biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.