ING Bank web sitesine ‘Interactive Media Awards’tan iki ödül

Geçtiğimiz yıl Üstün Başarı Ödülü alan ING Bank web sitesi bu yıl hem bankacılık hem de finansal hizmet dallarında ‘Sınıfının En İyisi’ seçildi...

24.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Geçtiğimiz yıl Üstün Başarı Ödülü alan ING Bank web sitesi bu yıl hem bankacılık hem de finansal hizmet dallarında ‘Sınıfının En İyisi’ seçildi.

İnteraktif tasarım dünyasının başarılı işlerini ortaya koymayı ve desteklemeyi amaçlayan Interactive Media Awards, ING Bank Türkiye web sitesini hem bankacılık hem de finansal hizmetler kategorilerinde ‘The Best in Class’ (Sınıfının En İyisi) ödülüne değer gördü.

Planlama, yönetim ve bütünsel anlamda profesyonellik gibi kriterlerde yapılan bir dizi değerlendirme sonucu verilen  ‘The Best in Class’ , yarışmanın en prestijli ödülü olarak gösteriliyor.

ING Bank İnternet Bankacılığı Bölüm Müdürü Caner Rodoplu, internet bankacılığında müşteri odaklı, fonksiyonel, kullanıcı dostu ve basit navigasyonlu gezinti sağlayan bir yaklaşımla Temmuz 2009’da yenilenen sitenin iki özelliğine dikkat çekti. Rodoplu şöyle dedi: “Sitenin tasarlanması aşamasında ‘Eyetracking Research’ dediğimiz ve web mizanpajında gözün ilk yakaladıklarını saptayan bir yöntem kullandık. Ayrıca web sitemizde sadeliğin getirdiği bir ferahlık hissi de var. ING Bank Türkiye sitesinin dünyaca saygın bir kuruluş tarafından bu yıl ikinci kez, üstelik iki ayrı kategoride birincilik ödülüne değer görülmüş olmasını sevinçle karşılıyoruz,”

ING Bank Türkiye geçtiğimiz yıl da bankacılık dalında ‘Üstün Başarı Ödülü’ne (Outstanding Achievement Award) değer görülmüştü.

Sektörün en saygın yarışmaları arasında yer alan Interactive Media Awards çeşitli sektörlerden web sitelerini tasarım, içerik, fonksiyonellik, kullanışlılık ve kullanıcı dostu olma gibi kriterler üzerinden değerlendiriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.