Imperial Tobacco yeni genel müdürü

Imperial Tobacco Türkiye Genel Müdürü Daniel Pradilla Imperial Tobacco Çin’in yeni İş Geliştirme Direktörü olarak atandı, onun yerine şirket içinden yeni bir isim getirildi.

31.01.2011 - 00:00 | MediaCat

Imperial Tobacco Türkiye’nin yeni genel müdürü Gürhan Pasinli oldu. Imperial Tobacco Grubu’nun 2004’te Türkiye’ye yatırım kararı ile başlayan operasyonun başından itibaren önemli başarılara imza atan Pasinli, Imperial Tobacco Türkiye’de Satış ve Ticari Pazarlama Direktörlüğü görevindeydi.

Pasinli, konuyla ilgili değerlendirmesinde şunları kaydetti: “Türkiye’de 5 yılı geride bıraktık. Bu beş yılda, ekip olarak birçok önemli başarıya imza attık. 2005 yılında 2 markanın üretimi ile faaliyete geçen Manisa fabrikamız bugün 8 markanın üretimine devam ederek, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Tayvan, Irak, Fas, Lübnan ve Sırbistan gibi ülkelere ihracat yapabilecek kapasiteye gelmiştir. Bu başarının ardında, ekibimizin performansının yanı sıra Imperial Tobacco Grubu’nun Türkiye’ye verdiği özel önemin de büyük bir payı var. Bu önemli destek ve güçlü yapılanmamız ile Imperial Tobacco Türkiye’nin rekabetteki konumunu daha da güçlendireceğiz”.

Gürhan Pasinli, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun oldu. 1991 yılında Masterfoods’ta Ankara Bölgesi Satış Müdürü olarak çalışmaya başlayan Pasinli sırasıyla Doğu Anadolu Bölgesi ve Türkiye Satış Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Daha sonra Masterfoods’un Balkanlar, Adriyatik ve Doğu Akdeniz Bölgesi’nin Satış Geliştirme Müdürlüğü’nü üstlenen Pasinli, 2004 yılında Imperial Tobacco Türkiye’de Satış ve Ticari Pazarlama Direktörlüğü’ne getirildi.

Imperial Tobacco Türkiye’nin bir önceki Genel Müdürü Daniel Pradilla ise, Imperial Tobacco Çin’in yeni İş Geliştirme Direktörü olarak atandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.