IMA’dan directComm’a “Üstün Başarı” ödülü

directComm marketing group, Philips airfryer için gerçekleştirilen “Philips airfryer Mutfak Elçileri” projesi kapsamında hazırladığı interaktif web sitesiyle okyanus ötesinden ödül aldı

04.10.2011 - 00:00 | MediaCat

directComm marketing group, Philips airfryer için gerçekleştirilen “Philips airfryer Mutfak Elçileri” projesi kapsamında hazırladığı interaktif web sitesiyle okyanus ötesinden ödül aldı. ABD’de düzenlenen ve dünyanın dört bir yanındaki dijital ajansların, reklam ajansları ve birlikte çalıştıkları pazarlama departmanlarının, tasarım firmalarının, bireysel web ve grafik tasarımcıların katıldığı Interactive Media Awards’ta (IMA) directComm, “Tüketici Servisleri” kategorisinde “Üstün Başarı” ödülüne layık bulundu.

directComm Yönetici Ortağı Sanem Oktar, konuyla ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Dileyen herkesin sağlıklı, hızlı ve lezzetli kızartmalar pişirmesine olanak sağlayan Philips airfryer için yürüttüğümüz CRM çalışmalarında öncelikli olarak ürünü hedef kitlemizdeki kadınlarla buluşturmayı amaçladık. Ürün deneyimi yaşatmak üzerine kurgulanan ‘Mutfak Elçileri’ projesi için de interaktif bir web sitesi hazırlayarak hedef kitlenin ürünü bizzat anlatmasına olanak sağladık. Yemekler pişirdiğimiz, tanıtım kitleri ve indirim çekleri hediye ettiğimiz ev ziyaretlerini web sitemizde canlı yayına taşıyarak da daha geniş bir kitleye ulaşma olanağı elde ettik. IMA’dan aldığımız ödül ise çalışmalarımızın doğru bir eksende ilerlediğinin en somut kanıtı oldu. Başta müşterimiz Philips olmak üzere projede emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.