İlyada İletişim’e yeni bir müşteri

İletişim danışmanlığı alanında 10 yıldır faaliyet gösteren İlyada İletişim, iş ortaklarına bir yenisini daha ekledi...

24.04.2009 - 16:58 | MediaCat

İletişim danışmanlığı alanında 10 yıldır faaliyet gösteren İlyada İletişim, iş ortaklarına bir yenisini daha ekledi. Tam 112 yıldır kimya sektöründe bir dünya devi olan Dow Chemical’ın Türkiye’deki ayağı Dow Türkiye, iletişim danışmanlığı ajansı olarak İlyada İletişim’i seçti.

Ülkemizde 38 yıldır faaliyet gösteren Dow Türkiye, 2008 yılında 600 milyon doları aşan cirosu ile Türk kimya sektörünün devleri arasında yer alıyor. Son 15 yılda 15 kat büyüme gösteren Dow Türkiye, 2009 yılında gerçekleştireceği yeni yatırımlarla daha da hızlı büyümeyi hedefliyor. Dow Türkiye ve Dow Bina Çözümleri’nin yeni açılımlarında kurumsal iletişim danışmanlığı hizmetini üstlenen İlyada İletişim, sektörde çeşitli firma ve sivil toplum kuruluşlarına verdiği nitelikli hizmetin yanı sıra Avrupa Birliği projelerindeki başarıları ile de tanınıyor.

İş ortakları için 2004 yılından bu yana hayata geçirdiği projelerle, Türkiye’de yalıtım ve enerji verimliliği bilincinin oluşmasına büyük katkı sağlayan İlyada İletişim; Yalınkaya Topluluğu (Goldaş, Assortie, Chip Gold, Silver D’sign ve grubun diğer markaları), XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği, PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı), PAGDER (Plastik Sanayicileri Derneği), İKMİB (İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği), İMMİB (İstanbul Maden ve Metal İhracatçı Birlikleri) Tasarım Yarışması’na iletişim danışmanlığı yapıyor.

İlyada İletişim’in referansları arasında ise aynı zamanda konsorsiyum ortağı olarak da yer aldığı enverIPAB (Binalarda Enerji Verimliliğine Yönelik Toplum Bilincinin Artırılması Projesi) Projesi, Kula Jeopark Projesi, İZODER, İYEDAM (İZODER Yalıtım Eğitim ve Danışma Merkezi), Birko Koyunlu, EGS Holding, Yapı Endüstrisi, Propa İnşaat, ÇorluPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, OYPA Mağazacılık, Sodexho Pass, Kimya Sektör Platformu, SFC Orman Ürünleri, Swiss Consulting Group, TTGV, TÜBİTAK MAM, TÜBİTAK UME yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.