İlko İlaç’ın yeni satış ve pazarlama müdürü

Selçuklu Holding bünyesinde yer alan İlko İlaç İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş.'nin satış ve pazarlama müdürü Dr. Halil İbrahim Karabacak oldu.

20.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Selçuklu Holding bünyesinde yer alan İlko İlaç İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin satış ve pazarlama müdürü Dr. Halil İbrahim Karabacak oldu.

1989 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Karabacak, 1993-1997 yılları arasında tıbbi farmakoloji ihtisası yaptı. 1997-2006 yılları arasında Biofarma İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş.’de medikal müdürlük, pazarlama müdürlüğü ve ulusal tanıtım müdürlüğü görevlerinde bulundu. Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı’nda bir yıl yardımcı doçent olarak görev yaptıktan sonra, 2007- 2011 yılları arasında Koçak İlaç Pazarlama A.Ş.’de Türkiye saha ve satış müdürü olarak çalışan Dr. Halil İbrahim Karabacak, Ekim 2011 itibariyle İlko İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş.’de satış ve pazarlama müdürü olarak göreve başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.