İlk buluşmaların yeni adresi

Bumble'dan platformda eşleşen New Yorkluları gerçek bağlantılar kurmaya teşvik eden girişim.

01.07.2021 - 10:58 | Simge Şenses

İlk buluşmaların yeni adresi

Modası geçmiş cinsiyet normlarına meydan okuyarak ilk adımı sadece kadınların atmasına izin veren arkadaşlık uygulaması Bumble, kullanıcılarının yüzde 90’ının gerçek hayatta yeniden buluşmaya hazır oldukları tespitiyle harekete geçti. Eşleşenlere bir araya gelmeleri için özel bir alan sağlamak isteyen Bumble, New York’un Nolita bölgesinde bir kafe açmaya hazırlanıyor.

2019’un sonbaharında açılması planlanan fakat izin problemleri ve pandemi engeline takılan Bumble Brew’da sunulan deneyim, en başta tamamen ilk buluşmaları kolaylaştıracak biçimde tasarlanmıştı. Şirket ilk etapta kafenin menülerinde spagetti, hamburger gibi misafirleri partnerleri karşısında zor duruma düşürecek yemeklere yer vermeme niyetindeyken açılışın ertelenmesiyle bu durumu değiştirme kararı aldı.

Bumble Marka Ortaklıkları Başkanı Julia Smith, 24 Temmuz’da açılacak olan kafenin “sağlıklı ve adil ilişkiler kurmak için güvenli bir alan” olarak tasarlandığını ifade etti ve bunun, evde çok uzun süre mahsur kalan ve kaçışa ihtiyaç duyan insanlar için daha sağlam bir yemek deneyimi anlamına geldiğini fark ettiklerini belirtti.

Bumble sarısıyla donatılan mekân, 80 kişilik bir yemek odasının yanı sıra bir kokteyl bar, veranda koltukları ve özel bir yemek odasını barındıracak. Ayrıca Bumble Hive’daki seminerlere benzer etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

Kaynak: AdAge

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.