İlk 6 ayın en büyük reklamverenleri

MediaCat Ağustos sayısında Nielsen’in Ocak-Haziran 2011 tarih aralığını kapsayan verilerinden yola çıkarak 'İlk 6 Ayın En Büyük 100 Reklamvereni' listesine yer verdik.

11.08.2011 - 00:00 | MediaCat

MediaCat Ağustos sayısında Nielsen’in Ocak-Haziran 2011 tarih aralığını kapsayan verilerinden yola çıkarak ‘İlk 6 Ayın En Büyük 100 Reklamvereni’ listesine yer verdik. Hangi markaların reklamla bağlarını sıkılaştırdığını gösteren listede telekomünikasyon şirketlerinin atağı göze çarpıyor.

‘İlk 6 Ayın En Büyük Reklamverenleri’ listesinin ilk sırasında, geçtiğimiz yılın bu döneminde beşinci sırada bulunan Turkcell yer alıyor. Markanın çalıştığı ünlü isimlere, en son Turkcell 4×4 kampanyası dahilinde Sertab Erener de dahil oldu. Listenin ikinci sırasında Ariel, Pantene, İpana gibi birçok markanın sahibi, FMCG devi P&G’yi görüyoruz. 2010’un birincisi Unilever bu sene dördüncü sıraya gerilerken, geçen sene olduğu gibi ilk onda yer alan Benckiser ve Ülker bu kategorideki yerlerini yükselişle korumaya devam ediyor.

İLK 6 AYIN EN BÜYÜK 20 REKLAMVERENİ

‘İlk 6 Ayın En Büyük 100 Reklamvereni’ listesinin tamamını MediaCat Ağustos sayısında bulabilirsiniz.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.