MediaCat

İletişimin rengarenk dünyası sizi bekliyor

Bu sene 6-7-8 Nisan’da altıncısı düzenlenecek olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü etkinliği, geliştirilen formatıyla katılımcılara hem keyifli hem de faydalı bir hafta sonu geçirme fırsatı sunuyor.

İletişimin rengarenk dünyası sizi bekliyor

Boğaziçi Üniversitesi PR Professional İletişim ve Halkla İlişkiler Günleri bu sene de Halkla İlişkiler alanında uzman kişileri öğrencilerle buluşturuyor. Bu sene 6-7-8 Nisan’da altıncısı düzenlenecek olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü etkinliği, geliştirilen formatıyla katılımcılara hem keyifli hem de faydalı bir hafta sonu geçirme fırsatı sunuyor.

Geçtiğimiz senelerde; Fugen Toksü, Ceyda Aydede, Serra Görpe, Necla Zarakol ve Sibel Asna gibi isimleri ağırlayan PR Professional İletişim ve Halkla İlişkiler Günleri, bu sene de iletişim alanının en önemli konuları ve uzmanlarıyla buluşturacak. Kurumsal iletişim, etkinlik iletişimi, sanat iletişimi, spor iletişimi, kriz yönetimi, kurumsal sosyal sorumluluk ve etik gibi konulara yer verilecek bu sene PR Professional’da. İpek Özgüden Özen, Necla Zarakol, Suat Özyaprak, Hansın Doğan ve daha birçok alanında uzman konuşmacıyla PR’ın temel taşlarını da anlamanızı sağlayacak.

Her gün üç seminer ve bir paneli kapsayan program sonunda katılımcılara sertifika verilecek.

Ayrıntılı bilgi ve başvurular için www.buik.boun.edu.tr
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.